Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

«Питання по Харкову» і питання до харків’ян

16 апреля´08 21:12 Просмотров: 226 Комментариев: 0
Останнім часом йде запекла дискусія про перевибори у Харкові. Але чи є шанс у міста виправити помилку? Чи зможуть харків’яни навчити відповідальності політиків, чи будуть і далі терпіти знущання…?
А чи є взагалі вибір? Харківщина в більшості підтримала на минулих виборах Партію Регіонів, прямим представником якої є мер М. Добкін. І він, як і його дії, мабуть, цілком влаштовують партію. Секретаря міськради обрали його ж колеги по партії. Звідси елементарний висновок: Добкін і Кернес – лице Партії Регіонів для Харкова! І якщо Харківщина знов обере «регіоналів», то нічого не зминеться до кращого, а от до гіршого…
Логічне питання до харків’ян: «А чи є сенс дострокових виборів, якщо жителі міста не змінять свою позицію? Чи готові харків’яни боротись за краще життя своє і своїх дітей? Чи готові відстоювати свої права, не для «галочки», а доти, поки не відбудуться зміни? Чи хочуть харків’яни платити за нормальними тарифами, їздити по нормальними дорогами, лікуватись у нормальних лікарнях і не соромитись за свій вибір?
Якщо так, чи готові ми зробити ПРАВИЙ вибір?!


Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама