Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Ви це читаєте випадково?

19 апреля´08 0:18 Просмотров: 408 Комментариев: 5
Тут я спробую пояснити мій погляд який пояснює все) Так от, в наш час нам всім з вами відомо досить немало різних законів які пояснюють різні події, (сила тяжіння, затемнення тп.) Раніше наші предки намагалися пояснити подібні процеси, а зараз в нас викликає посмішку як вони це робили, я про трьох китів на яких тримається земля.. тп.. Але ми ще теж знаємо лише трохі, хоча і цього вже достатньо щоб я міг озвучити цю теорію. Не пам’ятаю як вона прийшла мені в голову, але пам’ятаю що новий поштовх дали слова нашого філософа, що всі випадковості це ще невідомі закони, приблизно так. Він фактично озвучив суть моєї ідеї. Так от я стверджую що всьому є пояснення,випадковостей немає, і все відбувається за причинно- наслідковим зв’язком. Навіть те про що ми думаємо не випадкове( в нашій голові відбуваються фізичні процеси, рухаються електрони, науковою мовою не скажу, дивіться діскавері). Спробую пояснити простіше. Візьмемо прогноз погоди, за певними процесами які відбуваються зараз і факторами які впливають ми можемо досить точно визначити якою вона буде в майбутньому( не на 100%, тому що ми ще не знаємо всіх факторів впливу). Так от що саме цікаве, по такому принципу можна визначити все інше. Що ми завтра будемо робити, кого зустрінемо, взагалі врахувавши всі фактори можна повністю передбачити майбутнє і так само по ланцюжку повернутися назад в самий початок. Я тут це написав, щоб ви це все Аргументовано заперечили, я сам не хочу в це вірити!!!

P.S. Незнаю чи я тут достатньо зрозуміло написав що мав на увазі, бо на словах коли я це все втирав сестрі вийшло якось переконливіше, і в підсумку вона не змогла заперечити, хоча спочатку думала що я як завжди з неї прікалуюсь. Якщо якісь моменти не зрозумілі, готовий пояснити і подискутувати.


Пожаловаться
Комментариев (5)
Отсортировать по дате Вниз
Ivan_ST    19.04.2008, 12:48
Оценка:  0
Ivan_ST
Теоретично можливо, практично ні. Бо просто фізично не можна врахувати всі фактори, які будуть впливати на те, що станеться в майбутньому.
Bloom    19.04.2008, 12:48
Оценка:  0
Bloom
О радий що ти зрозумів, так дійсно зараз це неможливо і чи можливо ми вже напевне не побачимо. Хоча знаєш ще якихось тисячу років назад неможливим було більшість того що в нас є сьогодні. Як один з варіантів вирішення врахування всіх факторів я бачу в наступному: почати враховувати фактори майже з самого початку( теорія великого взриву, саме нею зараз науковці пояснюють винекнення всесвіту, на малюнку), а не з теперішнього часу, томущо з кожною секундою, кожен процес породжує кілька наслідків. А тоді як я розумію все було Набагато простіше.
C0RT    19.04.2008, 12:01
Оценка:  0
C0RT
интересно мыслиш!
и часто тебя такие мысли посещают в 12 часов вечера? :05:
Bloom    19.04.2008, 12:01
Оценка:  0
Bloom
спасибо) Нет, такая мысль меня посятила гдето два-три года назад.
gvartlen  (аноним)  19.04.2008, 01:47
Оценка:  0
теория ето точно)
Реклама
Реклама