Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Театр.

19 апреля´08 17:13 Просмотров: 401 Комментариев: 1
"Я написав цю п"єсу, коли побував в Україні. Я відразу поїхав, коли прочитав у газеті 'Le Monde', що тепер Чорнобильську зону може відвідати кожен, що тепер туристів водять туди на екскурсії..." - так він розповідав із усмішкою, яку всі славетні режисери дарують всім своїм численним шанувальникам.

Вистава про Чорнобиль, написана французом і виконана французами. Сценарій - дешевий, із простеньким сюжетом, викладеним у найзагальніших фразах. Гра акторів у дусі бульварних шансоньєток. Вкраплені кілька наукових фактів про Чорнобиль та документальних свідчень очевидців, взятих, імовірно, з тої ж таки газети 'Le Monde'.

Французький глядач це сприйняв - кажуть, вистава там пройшла з успіхом. Навіть така паршива п"єса матиме успіх, якщо додати в неї трохи екзотики.
Авжеж, для них "Chornobyl" (з наголосом на останньому складі) - це екзотика.

Нехай продають. Не можна ж засуджувати людей, які продають те, що купується.
От тільки... Могли б і самі здогадатися. Ей, месьє! Не забудьте наступного разу написати на упаковці: "Не для продажу в Україні"...
_ _ _ _ _ _

Півдня витратила на те, щоб знайти для цієї штуки хороші слова. Кінцевий результат цих намагань відверто не вражає. Тим не менш, він уже швиденько вийшов друком майже неправлений. Добре, що його сьогодні не побачить ніхто із наших редакторів і начальства, і хоч би не надумалися його читати в понеділок...


КИЇВ-ФРАНЦІЯ-ВИСТАВА


ВИСТАВА “VESNA” ФРАНЦУЗЬКОГО РЕЖИСЕРА ЖИЛЯ ГРАНУЙЄ, ЩО РОЗПОВІДАЄ ПРО НАСЛІДКИ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ, БУЛА ПРЕЗЕНТОВАНА АН СЦЕНІ КИЇВСЬКОГО АКАДЕМІЧНОГО МОЛОДОГО ТЕАТРУ

КИЇВ, 19 квітня. (Анна Пучкова – УКРІНФОРМ). Сумнозвісна подія новітньої української історії вже понад 20 років продовжує знаходити відгук у творчості європейських митців. П‘єса “Vesna”, написана французьким режисером Жілем Грануйє під враженням від відвідування Чорнобильської зони, була презентована на сцені Київського академічного Молодого театру в рамках “Французької весни – 2008”, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.
Життя української родини, зламане і викривлене катастрофою, стало сюжетом п‘єси, яку Жіль Грануйє написав під час свого двотижневого перебування в Україні в 2006 році. За його словами, приводом для поїздки стала поява можливості для іноземних туристів відвідати Чорнобильську зону, про що режисер прочитав у французькій газеті. Жіль Грануйє з успіхом відобразив як особисті переживання кожного з персонажів, так і проблеми всієї держави, що відроджується після трагедії та водночас переходить до нового “капіталістичного” життя. Гру акторів успішно доповнюють музичні композиції на гітарі та віолончелі у виконанні Фредеріка Дамані.
Вистава, що з успіхом йде на сценах Франції з минулого року, в Україні була презентована вперше. Серед французьких акторів, у спектаклі взяла участь також українка Ольга Нірод.
Пожаловаться
Комментариев (1)
зелений_ґудзик    26.04.2008, 22:01
Оценка:  0
зелений_ґудзик
перша стаття краща, правда?)) хоча це й не стаття, а лише замітка в щоденник(
Реклама
Реклама