Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Лист тих кого ігнорують

19 апреля´08 17:34 Просмотров: 412 Комментариев: 0
Важко… Важко, коли не розуміють. Та ще важче, коли не хочуть розуміти.
Ви – люди бачите те, що хочете бачити; чуєте те, що хочете чути; розумієте те, що хочете розуміти. І все, що ми Вам говоримо Ви не сприймаєте, бо кожен з Вас своїх головах має запрограмовану свою версію. І лише один з ста – вміє слухати, хоче бачите, прагне зрозуміти.
Важко… Бо Ви забули, якими були в нашому віці. Самі були такими може не зовсім, але були. А зараз говорите нам, що правильно, а що ні; вчите нас на своїх помилках, думаючи, що нам це поможе. Та кожен з нас не переконається у правоті Ваших слів, поки самі не переживе, не відчує цього. І Ви краще за нас те знаєте, але наполягаєте на своєму. Чого Ви добиваєтесь цим тиском на нашу свідомість?! Лише болю, суперечок і сліз…
Важко… Бо Ви хочете щоб ми стали хорошими людьми, надаючи нам реалізувати себе. Бачите ідеал у своїй уяві і робите все можливе, щоб ми були такими, як він!
А нам інколи хочеться все розповісти лише вам, але ми не сміємо, бо боїмось, що Ви не зрозумієте. І від цього стає боляче.
І ми вдячні вам за ваші старання, терплячість, тепло і просимо вибачення якщо ми не прав. Та просимо не ігнорувати наші почуття!!!


Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама