Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

отаке....

21 апреля´08 14:21 Просмотров: 346 Комментариев: 4
Уряд має забезпечити проведення незалежного тестування випускників середніх шкіл – Президент УкраїниПрезидент України Віктор Ющенко вважає, що незалежне тестування було запроваджено для подолання корупції в освіті – щоб вступ до вищих навчальних закладів не був конкурсом гаманців батьків, а змаганням знань та інтелекту дітей. Це масштабний проект, який вимагає бездоганної підготовки, переконаний Глава держави.

Президент здивований, що лише за день до тестування уряд збирається з'ясовувати стан готовності до проведення тестування.

В. Ющенко наголошує, що йдеться про долю 512 тисяч дітей, які завтра прийдуть до центрів тестування. Те, як вони складуть цей і наступні тести, вплине на їхню подальшу долю, зазначає він. Президент вважає, що Прем'єр-міністр, дивлячись в очі дитині, яка денно і нощно готувалася до тестів, не зможе повторити свою заяву про скасування тестування.

Президент наголошує, що зараз першочергове завдання уряду – забезпечити належне проведення тестування випускників шкіл. Він сподівається, що Кабінет Міністрів зробить усе належне, аби зусилля школярів, їхніх батьків, вчителів і всіх, хто брав участь у підготовці тестування, не були змарнованими.
теперя из за ихней боротьбы моему сыну нать ехать х....знает куда,не зная ни адреса.....ничего ток место и время,и под нашу ответственность,даж если что случится,это на моей совести........бюрократы пля...........
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Популярные заметки
Автор: tipitip
В ночи