Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Україна з двох обрала одне гасло: «Додому, в Європу», а не «Україна – Російська губернія»

21 апреля´08 18:26 Просмотров: 273 Комментариев: 0
Росія – це агресивно налаштована країна с імперськими амбіціями. Це зовсім не означає, що такими є росіяни, таким є їхнє керівництво.
Росія агресивно налаштована не тільки до України, а й до інших країн світу. При цьому вона сповідує політику подвійних стандартів: як щось робить якась країна – то це погано; як що теж саме робить Росія – це нормально.
Прикладом є конфлікт через демонтаж пам’ятника радянському Воїну-Визволителю в Естонії, коли Росія підняла в ООН тему: «Проблема зносу пам’ятників радянським воїнам», а конфлікт Москви і Талліна став набувати рис економічної ворожнечі. В той же час у підмосковному місті Апрелівка зносять пам’ятник українському льотчику-лейтенанту Василю Пойденку, який загинув, захищаючи Москву. У місті Хімки переносять могили і руйнують пам’ятник воїнам вітчизняної війни.
Росія ніколи не хотіла і не хоче бачити Україну сильною та заможною державою. Хоч це було б вигідно як українцям, так і росіянам, проте – зруйнувало б нинішній політичний режим Росії.
На жаль, в Україні дуже сильна п’ята колона, яка відображає не інтереси громадян України, а інтереси Російського керівництва, яке хоче відродити імперію, а без України її не буде.
На сьогодні ми повинні зрозуміти, що рабська філософія, яка нам дуже довго нав’язувалася, приведе тільки до злиднів.
Теперішні заяви офіційних осіб Російської Федерації є намаганням посилити економічну кризу України, залякуванням та образою для громадян України, втручанням у внутрішні справи країни тощо. Також це свідчить про те, що Росія, заради власних імперських амбіцій, готова зневажати міжнародні договори та бути загрозою миру та безпеці в світі.
Ми повинні не зі страхом сприймати погрози нашій країні, а адекватно реагувати на ці випадки, щоб наші діти сприймали нас як мудрих державотворців, а не як нікчемних боягузів і блазнів. Так, українцям слід зрозуміти, що інтеграція до НАТО є основою колективної безпеки. Україна з двох обрала одне гасло: «Додому, в Європу», а не «Україна – Російська губернія».
Ми зобов'язані любити свою Батьківщину, працювати на розквіт своєї держави і славу наших нащадків.


Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама