Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Лист нездійсненному коханню

26 апреля´08 3:02 Просмотров: 482 Комментариев: 2
Не буду озвучувати твоє ім"я...не хочу так сильно оживляти минуле і занадто торкатися твоєї душі!
Зізнаюсь, що я б хотіла, щоб ти прочитав ці рядки і зрозумів їх сенс.Та не знаю чи так станеться...Це той самий ефект листа в пляшці, яку викидають в море.Та в твоєму світі немає моря, твоя стихія -інтернет.Тому мій лист блукає в безмежній стихії з мінімальним шансом бути прочитаним саме тобою.
В житті людей завжди все змінюється, змінюються і оточуючі, і друзі, навіть, і близькі люди.Часто задумуєшся над тим, чому деякі зникають з твого життєвого шляху?Цевічна загадка, але водночас, все як завжди- все дуже просто!Просто так треба!!!Кожному потрібно долати свої труднощі.Інколи дуже важко втрачати людей, які тобі несопдівано стали близькими...Тобто ,найважче зрозуміти і змиритися з самим фактом ,що однієї людини вже немає в твоєму житті.
Я випадково зустріла чудову людину, яка згодом стала моїм другом, навіть не товаришем, а справжнім другом!Не могла прожити і дня, щоб не поспілкуватися з ним.Ми розуміли один одного з пів слова...Згодом я почала відчувати його...незважаючи на те, що нас розділяли сотні кілометрів.А це означало те, що він мимоволі впустив мене в своє серце.
Його життя і життєві принципи суттєво відрізнялись від моїх.Я побачила, що він дуже запутався в сюбі...в усьому...перед ним розкривається світ, а він не може визначитись зі своїми цілями і він губиться в ньому, не може знайти своє місце... а тому несправедливо відвертається і втрачає дійсно щирих людей
При цьому всьому в нього велика душа, але він боїться її розкрити, він відкритий до творчості і вміє поділитися цим з оточуючими!В ньому дуже багато світлого, але він чомусь ховає це глибоко в собі і майже не відкривається...
Я не кажу , що потрібно повністю відкриватися всім і довіряти кожному. Ні!
Я дуже сильно хочу , щоб ти повірив в себе,і в людей ,які дійсно люблять тебе, щоб ти знайшов сили для здійснення своєї найзавітнішої мрії і не опускав рукина початку дороги, щоб ти знайшов свою Музу, яка б надихала тебе .Я щиро бажаю тобі знайти свій шлях, а не бігати по всіх видимих дорогах, щоб ти не сам себе фальшиво засвічував скрізь де тільки можна, а щоб світло саме сяяло навколо тебе і наповнювало щастям всіх.
Хоч я знаю тебе дуже мало часу , але ти відіграв в моєму житті не мало важливу роль, ти багато чому навчив мене, подарував нові відчуття і відкрив новий світ, який я не розуміла до тебе.Величезне тобі дякую за це ! Моє життя змінилось завдяки тобі.Але ти звичайна людина, маєш, як і кожен, 2 боки- позитивний, негативний.Нажаль в той момент, колия в тебе так вірила,твій негативний бік був занадто сильним, він розкрився перед мною високою і широкою стіною, через яку я не змогла докричатися до тебе..Світлого.Сподіваюсь відлуння мого голосу всетаки долетіло до тебе і ти почув його.Мої слова вже сказані.Мої висновки вже підведені.Щодо твоїх- я не знаю. Рада, що ти був в моєму житті.Сумувала за тбою справжнім...та зараз на моїх устах посмішка.Тому що я прощаюся з тобою.Я тебе відпускаю....відпускаю, щоб не мучити і себе ,і тебе, оскільки думаючи про тебе , я торкаюсь твоєї душі і циим впливаю на тебе.Будь вільним!Лети і знайди себе!знайди свою Музу і справжній сенс життя.Запам"ятай,я не вчу жити, я бажаю тобі щастя.
Прощавай! назавжди.
Мне нравится! Понравилось: 1
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Червнева    26.04.2008, 08:02
Оценка:  0
Червнева
Ти сильна, якщо справді змогла відпустити... відпустити серцем... :4:
KapelkaTepla    26.04.2008, 08:02
Оценка:  0
KapelkaTepla
Дякую. Навіть уявити не могла собі це відчуття....Заввжди! завжди після заходу сонця настає новий світанок )))
Реклама
Реклама