Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Занадто багато чаю)

28 апреля´08 2:16 Просмотров: 418 Комментариев: 4
Один подих
В його круглих і дзеркально-чорних окулярах віддзеркалювались сірі та похмурі куски неба, його довге і чорне волосся інколи падало на бліде лице, яке доволі спокійно виглядало, їдучі за кермом кабріолету, який летів з величезною швидкістю по пустинній та небезпечній дорозі над лиманами та скелями Криму. Магнітофон на всю потужність грає п’яту симфонію. Рука тягнеться за наступною цигаркою…Машина ледь тримається на дорозі… П’яту симфонію пронизливими тонами порушує мобільний телефон, який зі свистом вилітає за межі авто. На задньому сидінні бовтихається пуста пляшка абсенту і дві зім’яті пачки цигарок, трошки вище лежить, здригаючись від вітру, величезний букет червоних та білих троянд.
Шалена швидкість, здається що він зараз здійметься в повітря і на його блідому, як сніг обличчі залишаться сліди від Сонця. В окулярах досі небо, сіре і густе, немов купол цирку, але вже не дитячого, а дорослого цирку. Глядачі з завмерлими поглядами чекають на кульмінацію і розв`язку цікавої і хвилюючої вистави.
Авто непомітно відривається від землі і летить зі скелі, за ним хмара пилу та піску(матері закривають дітям оченята долонями). Час ніби сповільнюється…Все на одному подиху…В окулярах відображення безкрайого та бурхливого моря. Магнітофон дограє останні ноти, - вибух музики і авто супроводжується бурними аваціями і викриками.
Актор мовчки виходить за куліси і не знімаючи вже потріскані та криві окуляри лягає у глибоку яму, його засипають землею, тихо і обережно. Глядачі кидають квіти на чорну і сиру землю…
Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
ninetendo    28.04.2008, 03:29
Оценка:  0
ninetendo
ось так і загинув великий бетховен на кримському автобані бо останнього часу недочував порад свого отолярінголога. Але якщо колись ти бачив як падають комья землі на труну то не грався б словами :4:
ViterV    28.04.2008, 03:29
Оценка:  0
ViterV
не раз бачив, і я ніколи не граюсь словами.
МиЛлионы_Светил  (аноним)  28.04.2008, 02:49
Оценка:  0
МиЛлионы_Светил
оу.....а чай причём?
ViterV    28.04.2008, 02:49
Оценка:  0
ViterV
Там назва є - один подих...чай - просто так)
Реклама
Реклама