Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

БУХГАЛТЕРІЯ СМЕРТІ

3 мая´08 19:35 Просмотров: 507 Комментариев: 6
Гітлерівці планували знищити до третини українців і заселити звільнені території німецькими колоністами. Ця теза повторювалася і продовжує повторюватися нині — і не лише у лівих виданнях. Короткий аналіз проблеми — без емоцій, тільки факти і цифри.

У матеріалах Нюрнберзького процесу є посилання на виступ Гіммлера на таємній нараді у Гітлера навесні 1941-го року. Він закликав зменшити (а не знищити) в перспективі слов’янське населення Польщі та окупованих республік СРСР на ЗО мільйонів. Пропонувалася черговість і відповідні рознарядки: спочатку прорідити поляків, потім білорусів, далі — росіян і українців. Цифра ЗО мільйонів справді становить третину населення окупованих німцями Польщі, Білорусі, України та частини Російської Федерації.

А тепер — головне. В 1933-34-му роках сталінський режим знищив штучно створеним голодом щонайменше 10 мільйонів чоловік. Саме цю цифру радянський вождь подав у приватній розмові з Черчіллем. 10 мільйонів жертв Голодомору — третина тодішнього населення УРСР.

Гітлер лише планував, а Сталін уже знищив третину українців!

Не треба закінчувати курс Академії Генштабу, аби підрахувати, скільки мільйонів самих лише солдатів 1920-22-го року народження недорахувалася Червона Армія у 1941-му році тільки тому, що майбутні захисники Вітчизни померли від голоду у тому страшному 1933-му. Навчило це чомусь Сталіна? Якби ж то!

За перші три тижні літа 1941-го року радянська армія втратила 100 дивізій, а до грудня — 300! Сучасні російські джерела подають загальну цифру втрат: п'ять з половиною мільйонів убитих, покалічених, полонених і таких, що назавжди пропали без вісті. Причина відома — патологічна бездарність Верховного і його горе-полководців. Скільки серед цих мільйонів було українців? Сучасні російські джерела мовчать або посилаються на гриф «Таємно». Хоча, що там уже втаємничувати через 63 роки після війни?

Нарешті — останній факт. Один із численних епізодів так званого «переможного періоду війни 1941-45 років». Рання весна 1944-го року, Корсунь-Шевченківська операція, 24 доби кривавої маячні. Маршал Жуков кидає на добре підготовлену, глибоко ешелоновану оборону німців підрозділи кепсько озброєних і ненавчених українців у віці від 15 до 55 років. їхня провина лише в тому, що вони з милості того ж Жукова опинилися свого часу на окупованій території. Корсунь-Шевченківська битва закінчилася для Червоної Армії безславно. Німці прорвали кільце блокади і організовано відійшли. На полі бою (чи все ж таки — бійні?) залишилися трупи 770 тисяч убитих українців. І такі от Корсунь-Шевченківські варіанти Сталін і його посіпаки повторювали аж до самого Берліна.

Баланс людських втрат, він же бухгалтерія смерті — справа нестерпна навіть для людей з міцними нервами. У радянській версії цей баланс, крім океанів крові, вирізняється ще й еверестами брехні. В 1945-му році Сталін нахабно брехав про 6-7 мільйонів радянських людей, що загинули протягом чотирьох років так званої «вітчизняної» війни. П’ятнадцять років потому Хрущов мусив назвати цифру 20 мільйонів. І лише перед повним крахом совєцької імперії Горбачов крізь зуби процідив щось про 27 мільйонів.

Один із найкращих і найпорядніших російських письменників — фронтовик Віктор Астафьєв — обґрунтовано подає цифру сорок сім мільйонів.

Єфрейтор Гітлер лише планував скоротити кількість слов’янського люду на 30 мільйонів. Поступово. Недовчений семінарист Сталін, не зморгнувши оком, приніс у жертву мало не одним махом 47 мільйонів. Навіть якщо з цієї кількості українцем був лише кожен третій – то ця цифра мало не втричі перевершить оті 5-6 мільйонів загиблих у війні українців, на які й досі посилаються офіційні історіографи незалежної України.

www.banderivets.org.ua
Пожаловаться
Комментариев (6)
Отсортировать по дате Вниз
Опришок  (аноним)  04.05.2008, 02:01
Оценка:  0
Опришок
усе залежить від села. Одним селам більше повездо іншим менше. Наприклад, у батьковому селі фронт промайнув блисавкою відповідно не встигли рекрутувати в радянську армію багато юнаків - здається тільки 10 від усього села, а у маминому седі фронт був спинився, бо довго н могли взяти Коломию, тому встигли багатьох рекрутувати і кількість загиблих перевищує сотню. Троє братів моєї бабусі забрали у липні 1944 року і до травня 1945 року двоє загинуло, а один пропав безвісти.
Одним словом радянські генерали воювали не стільки вмінням скільки кількістю жертв. Вони просто завалювали трупами своїх солдат ворожі окопи і врешті-решт так здобували перемогу.
jhgfhgf    03.05.2008, 21:33
Оценка:  0
jhgfhgf
якщо чесно, то той зелененький підручник за 11й клас я не читала з теми ВВВ)))
jhgfhgf    03.05.2008, 20:53
Оценка:  0
jhgfhgf
та подивитись що було під час війни за Київ!!! Сталін КАТЕГОРИЧНО заборонив відступати і за це знищили наш Південно-Західний фронт. Та й не тільки таке було з Києвом, це у всіх боя було таке: стояти до останнього, а скоріш "пушечне м*ясо".
Війна то війна...а що діється зараз? Ти сама викидала статтю про аборти. Гітлер і Сталін би тільки "мріяли" про такі цифри.
Зося_Квітнева    03.05.2008, 20:53
Оценка:  0
Зося_Квітнева
"Сталін КАТЕГОРИЧНО заборонив відступати"
Ага! пам"ятаю-пам"ятаю...в такому зеленому підручику за 11 клас писали))
...та й уже професор розповідав те саме...

"а що діється зараз?"
трішки тоді було жорстокіше - на мою думку! Війна між імперіями, війна між народом і владою - це ще страшніше...
Надмірна демократія - напевно вона винна у нинішній ситуації + не правильне виховання...Але це є обов"язок батьків і держави...Можливо ще громадських організацій...але, бачиш, активні в Україні лише політичні..:(
Ivan_ST    03.05.2008, 19:56
Оценка:  0
Ivan_ST
А БМ посилання фільтрує і кидає на сторінку щоденників. Напиши краще текстом.
Зося_Квітнева    03.05.2008, 19:56
Оценка:  0
Зося_Квітнева
дякую)
Реклама
Реклама