Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

...

4 мая´08 18:53 Просмотров: 472 Комментариев: 11
Грач: Російський флот повинен залишитися в Севастополі навіки
Народний депутат України, перший секретар кримського республіканського комітету Комуністичної партії України Леонід Грач оголосив про початок збору підписів проти виведення Чорноморського флоту Російської Федерації з Севастополя

За словами Леоніда Грача, якщо влада України доб’ється перебазування ЧФ до Новоросійська, "це стане зрадою нас, слов'ян, здача східнослов’янських, християнських позицій чужій та ворожій євроатлантичній цивілізації".

"Тому сьогодні тут, на партизанській маївці в Кримських горах, на землі, що просякнута кров'ю героїчного опору радянських воїнів, оголошую про початок збору підписів проти виведення Чорноморського флоту з Севастополя. Виступимо за це і доб'ємося, щоб Чорноморський флот навіки залишався в місті бойової російської слави, в місті-герої Севастополі", - закликав лідер кримських комуністів.

Від себе додам: Грач - худобина і таким не місце в нардепах!
Пожаловаться
Комментариев (11)
Отсортировать по дате Вниз
Timing    07.05.2008, 15:00
Оценка:  0
Timing
Гіпертрафований комуніст - що з нього взяти?
Сплинтер  (аноним)  05.05.2008, 21:24
Оценка:  0
:01:
Сплинтер  (аноним)  05.05.2008, 20:14
Оценка:  0
боріться, звичайно, це ваше право. я просто хотів вам сказати, будьте трошки обережною і розсудливішою. це вам допоможе. Українці варті кращої долі... :05: :4:

чим я відрізняюсь від "худоби"? я трішечки хижак... :01:
Зося_Квітнева    05.05.2008, 20:14
Оценка:  0
Зося_Квітнева
...все добре заплановано, а щодо безпеки, знаєте, на війні про неї не думають...
..."інетний хижак"...хе-хе)))
Сплинтер  (аноним)  05.05.2008, 20:12
Оценка:  0
дівчинко, це все добре, що ви така щира українка. але ви схожі на ягнятко, яке просто ще не бачило для чого його вирощують. мені боляче навіть трохи у душі... тим, хто приймає рішення глобального масштабу і тим, хто їх виконує до одного місця, пробачте, всяке там "право народу" і таке інше.
Різниця відчутна для вас та прибічників кольору. Вам просто через вік і брак досвіду важко зрозуміти наскільки реальність відрізняється від ідеології, яку сповідуєте ви, чи ваші опоненти з якими ви гризетеся.
Вчіть історію світових воєн, але не за підручниками. дослідіть хто займався поставками зброї, ресурсів тій чи іншій стороні, що було основою конфлікту... але як тільки ви піднімете голову, щоб сказати правда, її відірвуть. в прямому сенсі.
Зося_Квітнева    05.05.2008, 20:12
Оценка:  0
Зося_Квітнева
... питання до вас...колись приймали хоч якусь участь в акції після якої затримують?...
Легко писати тут в теплі і в затишку про відірвані голови, про хробаків...та?
Опришок  (аноним)  05.05.2008, 16:14
Оценка:  0
Опришок
Грач - худобина. яка представляє у нашому парламенті інтереси кримських худобин.

все ж таки мусять бути предсталвені усі весртви населення.
Опришок  (аноним)  04.05.2008, 23:18
Оценка:  0
Опришок
для чого проводити таку акцію кримським комуністам. Мабуть щоби підтримати авторитет своєї партії, яка й так вже дуже підупала. Очнвидно, що ці підписи не матимуть ніякої юридичної сили. Усе залежить від Верховної Ради.

Але нам українцям потрібно розвивати серйозніше свій флот. Більше виділяти на це коштів.
І якщо на всіх причалах Севастополя стоятимуть українськя військові кораблі, то Грач (та подібні до нього людці) врешті-решт замовкнуть, бо зрозуміють, що місця на російські кораблі вже не має у Севастополі.
Зося_Квітнева    04.05.2008, 23:18
Оценка:  0
Зося_Квітнева
+1 :)
Сплинтер  (аноним)  04.05.2008, 19:51
Оценка:  0
пробачте, але ви всі "худобини"... псевдо-червоні чи жовто-блакитні - нема різниці. якщо ви почтнете поважати одне одного, і перестаните займатися фігньою, а почнете робити щось суспільнокорисне для людей, і вас можна буде поважати. А ви покищо мабуть ще й на трохи нижчому рівні ніж ненависний вам Грач - просто виконавці чужої волі, бездумні горлопани.

у світі повною ходою іде переділ сфер економічного, воєнного та політичного впливу. І професіонали розігрують різні карти - націоналістичні, етнічні, економічні, соціальні і таке інше.

Так от, при всій вашій щирісті і любові до Батьківщини, ви просто маленький хробачок, якого розчавлять щойно він підніме голову вище дозволеного... Повірте на слово - це все маячня. Вимкніть телевізор.
Зося_Квітнева    04.05.2008, 19:51
Оценка:  0
Зося_Квітнева
.. хто проводять проросійську політику в Україні - ті для мене не люди...
І є велика різниця: жовто-блакитні чи триколорні! Прийнамні в Україні.

"Світ" не має права зачіпати Україну, якщо вона сама не долучиться до того переділу. А "професіоналами" завжди буде народ, що є вищою силою!

Я - небайдужа українка. І таких як я - вдосталь, щоб не відчувати себе нікчемним "хробачком". Хочеться вам того чи ні.

ц.ш. а чим ВИ відрізняєтесь від "...але всі ви худобини"?
Реклама
Реклама