Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Дощ

5 мая´08 22:56 Просмотров: 389 Комментариев: 2
Ніколи не могла зрозуміти,чому так багато моїх знайомих люблять дощ.
для мене він означав холод,хляпавку і смуток.Я не любила сумувати.Я воліла залишатись радісною і сильною,старалась приховати за цим свої слабкості.Всі навколо говорили мені,що я - Живчик,що таких як я ще треба пошукати.Я і сама визнавала той факт,що в мене,як то кажуть,шило самі знаєте де.
Але одного дня все почало змінюватись.Я стала більш чуттєвою,ліричною.Моя кулькова ручка почала писати вірші.Музика почала литись не з-під пальців,а з душі.Вона проходить крізь мене,як струм.Почуття стали глибшими,сильнішими,довговічнішими.Але їх стало важко висловлювати.Про них стало неможливо говорити.Їх хочеться тільки відчувати і показувати у поглядах,жестах,доторках,рядках...
Тому я більше не боюсь сумувати.Смуток - це теж дуже глибоко...Якщо я сумую,значить є за чим(ким)...Значить було щось вагоме і вартісне у моєму житті.Значить,моє життя не марне,і,можливо,хтось теж часом хоч краєчком серця за мною сумує....І це теж недарма.
Як і дощ...Вічний дощ...Вічний,тихий солодко-сумний шепіт неба...Шепіт,в якому я ловлю часточку себе,часточку свого минулого,якого я вже не маю...Він теж не дарма...Тому я вчусь любити.....Дощ............
P.S.А чому ви любите дощ?
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Megalofrosyne    26.05.2008, 22:47
Оценка:  0
Megalofrosyne
ну.. тяжело объяснить.. иногда это так нужно мне.. я чувствую себя ближе к природе, ближе к самой себе (что бывает нечасто), становлюся задумчивая..
в общем, целый букет чувств, каждый раз разных
Jigsssy    06.05.2008, 21:53
Оценка:  0
Jigsssy
До речі, я його також не лю))
Реклама
Реклама