Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Мати-не мати

6 мая´08 17:50 Просмотров: 321 Комментариев: 1
Мати-не мати. Кусатися-не кусатися. Малося б кричати на все і всіх, а не кричиться. Малося б вити, завивати від нестерпного нерозуміння життя, а не виється. На душі – штиль. В житті – штиль. Навіть у ліжку – штиль. Малося б заздрити тим, хто отримує більшу зарплатню, а не заздриться. Тим, хто кохається. Тим, хто щодня посміхається. Тим, хто має мету в житті. Зарплатню. Сім‘ю. Дітей. Жагу життя. Голод. Друзів. Політичні погляди. Ліжко і подушку.
Тим, ХТО МАЄ СЕБЕ.
Дико-не дико. Чіплятися до перехожих і питатися, а котра година. Дзвонити на всі номери в телефоні і питатися, а що ти робиш. Дивитися друзям у очі і питатися, а про що ти думаєш. Споглядати, як інші займаються сексом, сховавшись за шторою. Мастурбувати при мамі-таті. Курити при дітях. Материтися при начальстві. Дивитися на себе і дивуватися, а де подівся твій погляд.
Чемно-нечемно. Цілуватися з перехожими. Обіймати знайомих. Кохатися з недосяжними. Кохати малознайомих. Мріяти про зірок. Мати те, що дається. Викидати сміття.
Тихо-самотньо. Бути посеред натовпу. На площі. В метро. В черзі за хлібом. Вдома перед тєліком. Кохаючись з сміттям і викидаючи зірки. Обіймаючи подушки і втративши погляд.
Весело-занадто. Прокидатися під сонце і радіо. Слухати улюблену пісню і їсти морозиво. Стирчати весь день і ніч на роботі. Зустрічатись з друзями. Пити горілку. Багато горілки. Слухати блазнів. Бути блазнем. Курити травку. Зустрічати зірок і цілувати їх. Спати з ними. І прокидатися. Напитися і жбурляти слова. Пити, щоб сказати правду. І взагалі – прокидатися.
Неприємно. Стати зіркою чи сміттям. Чимось захопленням. Номером, який набирають. Батьками, при яких мас турбують. Дитиною, при якій курять. Втраченим поглядом. Бути перехожим, до якого чіпляються. Бути натовпом чи чергою. Просто, не бути ЛЮДИНОЮ.
Теги: не-людям
Пожаловаться
Комментариев (1)
Qj    27.12.2008, 02:18
Оценка:  0
Qj
Пані, сподіваюсь у Вас зараз все добре? Бо якось дуже багато суму у кожному месседжі ..
Реклама
Реклама