Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Звенигора

9 мая´08 21:32 Просмотров: 334 Комментариев: 0
Дякую, Ivan_ST!!!
Подивилася нарешті. Висновок: Олександр Довженко - таки геніальний режисер. Нарешті я наочно переконалася в цьому.
Звенигора - це село, де приховані скарби. У цьому селі живе одни дідусь, який є символом українського народу - його вік вимірюється століттями. Він - вірний сторож цих скарбів. Має двох онуків - Тимоша і Павла. Він їх вирощує, дбає про них, а в результаті хлопці опиняються по різні боки політичних барикад. Виступають один проти одного. А дід кидається під поїзд.
Але це не кінець. Братам вистачає розуму не повбивати один одного. Розходяться з миром. Павло - їде за кордон(я ще подумала, чи це не Павло Скоропадський?) і там вільно пропагує українську культуру. Тиміш стає вченим і шукає формулу української Звенигори (ну тут, очевидно, теж символ якийсь прихований, але я його не розгадала:( ) А дідів фатальний поїзд вчасно зупиняється. Його відпоюють чаєм і відкормлюють. А потім показують щасливу радянську Україну (момент, де преславутий соціалізм у культурі нахабно вривається в моє патріотичне поле зору, і момент, який мені не сподобався)

Отак-от, словом. Може, розповідь жахлива. Але фільм вартий уваги (FreeNick, чуєш?:)) Хоча відразу попереджую - якість зображення погана і титри англомовні. Та це не повинно зіпсувати вам враження.
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама