Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

навіяно ситуаціями на дорогах.....

10 мая´08 16:47 Просмотров: 417 Комментариев: 0


В нашій державі зараз дуже гостро постає багато економічних, політичних, соціальних питань та проблем. Кожну людину хвилюють питання, які мають якесь пряме відношення до неї. Наприклад, пенсіонерів хвилюють питання, пов*язанні з пенсією та її збільшенням; малозабезпечені та багатодітні сім*ї переймаються проблемами пільг, Які їм надаються чи мають надаватись; військові, мореплавці, інваліди- отриманням безкоштовного житла і т.д.
Я відношусь до категорії «молодь». До тієї самої категорії, на яку покладають великі надії , у яку вірять, що вона зможе зміни світ, запобігши єкологічній катастрофі, глобальному потеплінню, вимиранню деяких етнічних груп населення. Про ці проблеми зараз говорять дуже багато, оскільки це реальні проблеми, які загрожують людству.
Одна дитина для людства дуже багато зробити не може, але головне мати ціль. Моєю ціллю є прагнення покращити єкологію рідного міста, яка зараз знаходить у критичному стані, через забруднення шкідливими викидами різних заводів, фабрик, автотранспорту, радіацією, у зв*язку з вибухом на ЧАЕС і т.д.
Майже кожна людина, що проживає у Києві повинна відчувати. Що повітря, яким вона дихає, негативно впливає на її організм, через наявність у ньому речовин, що руйнують захисні функції. Щоб зменшити потрапляння негативних речовин у повітря потрібно хоч трохи скоротитти кількість автотранспорту, замінивши його єкологічно чистим, що не завдає руйнівного впливу нашому навколишньому середовищу. І нам самим. Звичайно змусити людей не купляти собі автівки майже не можливо, тому треба діяти іншим шляхом: потрбіно скоротити кількість маршрутних таксі. Що працюють у Києві. Замінивши їх на тролейбуси, які є єкологічно чистим транспортом.
Тролейбуси мають багато переваг:
1. не забруднюють атмосферу;
2. вміщують у чотири рази більше пасаживів, ніж маршрутне таксі;
3. проїзд у тролейбусі коштує у три рази менше, ніж у маршрутному таксі- 50коп.
4. ризик потрапити в аварію у тролейбксі майже неможлива, порівняно з кількістю аварій в які щоденно потрапляють маршрутні таксі. у більшості випадків саме водії маршруток і винні у ДТП.
Отже. У порівнянні з маршрутними таксі тролейбуси є більш вигідними для людей, держави та нашої з вами екології. Замінюючи три маршрутки на один тролейбус ми автоматично зменшуємо кількість транспорту, який рухається містом, тим самим зменшуємо кількість заторів на дорогах. Адже, за данними Ценрту Екології найбільше шкідливих речовин виділяється з автівок в атмосферу саме під час їх перебування у заторах та на світлофорах.
Особисто я відмовилась від користування маршрутними таксі на користі тролейбусів та метро. Це мій маленький вклад у екологію міста, адже я хочу жити в чистому та «здоровому» місті.
Тож кожен має робити свій власний висновок. Кожен має зрозуміти, чого він прагне більше: жити у брудному місті і задихатись від його екології, чи вийти на 15 хвилин раніше. Коли збирається кудись їхати, й прекрасно встигнути до місця призначення на тролейбусі.


«А насправді так просто
змінити життя
Просто вийти на вулицю,
просто прибрати сміття.
Полюбити свою землю
Свою рідну природу
Відчути себе часткою
єдиного народу.
Лиш уявіть,
якою стане країна,
в якій кожна людина
живе як людина.
В якій все, що хороше,
Значить і наше.
Але поки, нажаль,
Все зовсім інакше»
Гурт «Тартак»- я не хочу.

Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама