Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Те що в мені і зі мною.

11 мая´08 11:44 Просмотров: 280 Комментариев: 0
Говорити багато - дарма час гаяти, мовчати - ще гірш.
Те що я тут постараюсь висловити - це те, як я відчуваю світ і що в мені робиться, кому стане воно не зрозумілим, ні в якому разі не читайте далі. Покрутіть пальцем біля виска і закрийте цю сторінку, бо то буде означати, що написано не для Вас.
Але, щоб ми не робили - головне, що воно робить з нами, ну і сусідам , щоб не мішало.
Життя дуже цікаве і кожна людина в ньому потрібна і неповторна. Все дуже взаємно повязано і розумно. Найкраща і наймудріша книга - це дивитись навколо себе і старатись зрозуміти, чому все так ? І якщо на перших порах здається, що пузлі не складаються, то коли зір натреновується бачити дальше свого носа, Ви з захопленням відмічаєте, що в цьому хаосі є певний зміст, правда не завжди логіка. Взагалі будучи людиною досить логічною, я мав необережність прийти до висновку, що логіка має межі, дальше починається інший, не завжди зрозумілий нам світ. Це світ музики, поезії, мистецтва, це світ творчості і краси, це світ геніїв і дураків. Суть в тому, що кожен ці межі встановлює по своєму, тому у кожного є своя логіка, яка в свою чергу породжує свою мудрість і свою - самі розумієте глупість. А цей світ є ареною боротьби, отих мудростей і глупостей. І то не є погано, чи добре, воно так є. Весь зміст, в тому, щоб від тієї боротьби, має стати дурно, почне боліти голова і всередині стане пусто. І ось тут починається справжнє народження. Але як любе народження, воно дуже болюче і ні наркоз, ні кесареве тут не поможуть.
До чого я це все, та тому, що я себе бачу десь в тій самій стадії народження. Світло вже видно, і дальше носа щось продивляється, та ще не геній, ну і ніби ще не дурак. Я є той, хто тільки но народжується, і кричу від того що мені боляче і страшно, але не будучи боягузом завжди звик рухатись вперед. Є багато книжок і релігій які кажуть: “Іди з нами і все буде добре”, але є в мене таке відчуття, що я їм потрібен не для мого розвитку, а для їхнього ствердження. А розвиток, це постійна дорога, ще Будда сказав: “Нехай твоєю ціллю, буде дорога”, мені дуже близькі ці слова, ось і іду своєю дорогою. А в дорозі приємніше і веселіше, коли є хтось поряд, чому я і пишу ці рядки, бо та, що була поряд - пішла іншою дорогою і йду я зараз сам.
Ідучи по тій дорозі, я залишився людиною і ніщо людське мені не чуже. Я не став монахом, не записався в секту, не співаю мантри і красиві жінки мені ще подобаються, правда сталась одна проблема хочеться ,щоб вони були не тільки красиві, а ще щоб інтереси їх були більше ніж- “цікавлюсь автомобілями ”. Не те щоб автомобілі мене не цікавили, просто у мене це вже було, зараз я на них їжджу, навіть на дуже пристойних, але то не головне. Хіба що дівчина цікавиться будовою автомобіля, чи любої техніки, то вже варто поваги. Бо цікавитись автомобілями просто так - це те саме, що сказати : “Цікавлюсь шикарними будинками, яхтами і рахунками в банку і мрію про красиве життя”, але що про нього мріяти, його потрібно створювати, правда в кожного своє уявлення красивого і свої мрії, тому не буду судьею
. Взагалі, скажи чим ти цікавишся,і я скажу хто ти. Про себе , крім своїх думок, можу добавити те, що мене цікавить в цьому житті.
Серед головних захоплень, фотографія. З цією ціллю багато подорожую і у нас і закордоном. Як це захоплює, ловити не повторні миті, і давати їм життя. Коли твої роботи, пробуджують в комусь, хто їх споглядає, певні почуття - це найкраща оцінка твоїх старань.
Також серед захоплень - лижі, зараз ще віндсерфінг. Майже всі вихідні проводжу на природі, в подорожах з фотоапаратом. Я дуже люблю наш край, де тільки не був, але далі не перестаю захоплюватись і відкривати нові місця.
Цікавлюсь науково-популярною літературою і тою яка старається пояснити світ. Серед релігій, найбільш мені імпонує Дзен-Будизм, він це все і ніщо зразу.
В жінках ціную, незвичність, іскорку в очах, вміння чимось захоплюватись, коли присутня творчість в усіх її позитивних проявах, коли є бачення красивого, почуття гумору. Подобаються жінки, які відчувають і мають силу у своїй слабкості і ніжності, а не в своїй агресії і самовпевненості, а також коли в середині людини більше як на зовні. Також дуже ціную відвертість і відкритість, коли розумні люди йдуть на контакт, не замикаються в собі, то можна вирішити любі проблеми, тоді їх немає. З зовнішніх даних, якихось особливих вподобань, на зразок брюнетки-блондинки - немає, хіба що подобаються більше стрункі, скоріш навіть худі, ніж коли всього багато. Красота річ дуже субєктивна і часом ті хто себе недооцінює, являються справжніми красунями, а ті хто думає, що вони самі-самі - є так собі. Саме головне єдність інтересів, думок, поглядів на життя, відчуття тієї самої дороги, гармонія душ, в цьому і є справжня красота її і шукаю.
Ще одне, свій вік я трохи свідомо занизив, не зі зла, а для того, щоб мою анкету більше людей прочитало. Маю думку, що розумна різниця у віці, між чоловіком і жінкою не є погано.
Правда це у випадку, коли чоловік має що запропонувати своїй коханій, як в плані свого духовного досвіду, так і в своїх матеріальних можливостях. Які б ми не були духовні, але будувати рай в шалаші набагато складніше і мало кому вдається.
В свої слова я постарався максимум вкласти того, що в мені є, але це всього лише слова, їх може відчути та, яка бачить дальше слів і відчуває теж саме що і я, для такої людини вони і написані. Я хочу закінчити чужими рядками, які дуже добре передають те, що я відчув, написавши це.

Сетью пользуются, чтобы поймать рыбу. Поймав рыбу, забывают про сеть. Ловушкой пользуются при ловле зайца. Поймав зайца, забывают про ловушку. Постигнув смысл, забывают про слова. Где бы мне найти забывшего про слова человека, чтобы с ним поговорить...

Чжуан-цзы
Пожаловаться
Комментариев (0)
Популярные заметки zvuk-tishunu
Реклама
Реклама