Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Життя буває паскудним (продовження)

11 мая´08 16:45 Просмотров: 509 Комментариев: 5
Вона поїхала на метро.
Я та БД вийшли з метро й знайшли Пяницю (він повинен був нас чекати у метро, але чомусь вийшов наверх). Оскільки я був голодний зайшли в Шмякдоналдс й я купив собі гамбургер - коли сильно голодний навіть це здається смачним.
Спустились до контракту. Взяли 8 банок пива, батон нарізаний та соус "До вареників" :). Зустріли ще одного друга й почали підійматись по Андрійовському. Пройшли небагато - один квартал. Там побачили дівчат і один знайомий запропонував зупинитись :)
Ми стояли пили пиво, розмовляли. Знайомий до дівчат так і не підійшов. Вже було десь 9 чи може навіть більше. Дівчата кудись пішли. Я спробував покормити котика що там шастав хлібом з соусом - ця падлюка незхотіла.

Підійшла рідна міліція у кількості 3 чоловік. Обшук, документи і т. д. Ніж не знайшли - ламери. Незадоволені менти пійшли. Ми ще хвилин 10 стібались з приводу обшуку.

Повернулись дівчата - дві симпатичні дівчини. Одна з рижим волоссям, друга з чорним як смоль. Рижу звуть Ная, а другу не пам*ятаю.

Знайомі пішли по малій нужді, й останній попросив мене познайомитись з дівчатами, що я і зробив. Коли друзі повернулись ми вже сиділи розмовляли, сміялись - ніколи не розумів людей які невміють знайомитись з дівчатами.. чого тут складного?

Посиділи побалакали. У Наї виявився гарний фотик - зеркалка полупроф. Пофоткались) І пішли вже до метро. Записав номер та асю Наї, але це щоб було - таких номерів вмене багато і по жодному я ще не телефонував.

********************************************************************************************

Будні... Вона готується до екзаменів, я теж. Інколи по вечорам я приїзджаю до неї. Сидимо з її друзями - гарнв внеї друзі, вона їх любить і цінує, вони її теж. Потім проводимо її додому - друзі йдуть, а ми удвох залишаємось у під*їзді.
Ці моменти багато чого варті. Стоїмо обійнявшись. Про шось розмовляємо. Цілуємось. Внеї приємний смак, і такийже приємний запах (я його відчуваю й досі ). Це не запах парфумів - це її власний запах, запах дівчини, чим гарніша дівчина тим сильніший цей запах і довше тримає.
Я її утримую, вона каже що їй вже потрібно, але залишається ще на 5 хвилин і ми цілуємось.

*************************************************************************************************
Суббота.... Суботта для мене був найкращим днем. По суботам ми вдвох проводили день. Лише вдвох, а вже під вечір їхали до її друзів.
Ми ходили десь. Розмовляли. Просто цілувались. Вона все більше пдовіряла мені. Я вже не відчував тої холодної настороги. Старався зробити їй приємно. Внеї м*яка приємна шкіра - м*яка як шовк, ніжна.
Хвилинии минали як секунди. Було класно. Почались зароджуватись думки що ось вона, та дівчина яку я хотів би покохати, але зароджувались і страхи що вона мене кине.. напевно це і стало початком кінця.

************************************************************************************************

1 травня.. роковий день для стосунків.
Мене витягнули на контрактову..Перша думка - "а чого так багато людей???" виявилось що сьогодні перше травня.
Зустріли двох знайомих дівчат мого другана. Купили випити, закусити і т.д.
Пішли на больничку і там сиділи. Я випив пива кілька пляшок, а потім почав пити горілку. Напився. Знами була одна дівчина симпатична. Мене клинануло. Обійняв її, поцілував. Вона відповіла взаємністю...
Ми весіли ще довго, дівчина та мене перестала швидко цікавити..згадав про те що вмене є дівчина..стало соромно і неприємно.. хоч наче ми і посварились але...


Пройшов день... виявилось що вона мені тоді вибачила відразу...стало ще гірше... я розповів. я розумів що це кінець стосунків. Вона підтвердила це. я почав брехати що я пожартував і зруйнував все повністю, такий жарт для неї був ще гірше ніж моя зрада......

************************************************************************************************

У субботу ми зустрілдись...побалакали. Вона була дуже бліда - десь застудилась. Ми лише знайомі.. тоді це було важко для мене...зараз все минуло... я сам все зруйнував, але став сильнішим, розумнішим... а я хотів її покохати.

Ці три тиждні мене змінили.. цікаво що буде далі.

Зараз шукаю дівчину для постійних стосунків, але так не знайдеш. Мене та Її звела випадковість....
Пожаловаться
Комментариев (5)
Отсортировать по дате Вниз
Мертвая2008    27.07.2008, 17:46
Оценка:  0
Мертвая2008
кирюха ты достоин лучшего ты класный :01: :01: :01:
ТеатрВампиров    13.05.2008, 15:08
Оценка:  0
ТеатрВампиров
оу......причем здесь слепая??О_о...........я шо говорю тебе шо тебя должно шото волновать???нихрена подобного.........
думай прежде чем шото отвечать.........
и да, мое имя пишется шивА , а не шивО...на любом языке
BOLVERIN1    13.05.2008, 15:08
Оценка:  0
BOLVERIN1
я кажу що ні тебе ні мене не повинно хвилювати. і все годі.
ТеатрВампиров    13.05.2008, 11:37
Оценка:  0
ТеатрВампиров
знаешь, я в отличии отЪ вас не буду гадить в дневе у тебя, а скажу просто:1- я по жизни бледная, а не по тому шо я простыла или шото еще.........2-ты писал, шо я начала тебе доверять??.нетЪ, бол, доверяю я людям очень редко и я про это говорила....., а если просто не было *того холодка* то это просто я не так сильно показывала , шо есть недоверие.........вотЪ и все.......
_________
только не отвечай мне как и вите-*а де написано що це про Шиву?* :02:
BOLVERIN1    13.05.2008, 11:37
Оценка:  0
BOLVERIN1
Шиво. Ти сліпа. Мене вже давно нічого не хвилює, і я це писав вже не один раз.

А стосовно написаного - це те що було у художній обробці. Мені приємно згадати те що було між нами.
Реклама
Реклама