Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Часто мы говорим

11 мая´08 22:35 Просмотров: 279 Комментариев: 0
Часто мы говорим.... "Не люблю", а в душе у нас текут слёзы.
Часто мы говорим "Ненавижу" только для того, чтобы мы сами поверили в это.
Часто мы говорим "Прощай" в надежде увидеть человека ещё раз.
Мы говорим "Уйди", чтобы человек не видел наших слёз.
Мы говорим "Никогда", когда знаем что это случится вновь.
Мы говорим "Разлюбил(а)",когда боимся признаться в своих чувствах.
Мы говорим "Я тебя забыл(а)",когда мысль о человеке не выходит из головы.
Мы говорим "Я удалила его(ее) номер", когда помним его наизусть.
Мы говорим "Между нами все кончено", когда все только начинается.
Иногда мы не можем сказать "Люблю", когда боимся услышать ответ.
Мы просим чтобы нас оставили одних, когда нуждаемся в чьей-то поддержке.
Мы надеемся, когда нет никаких шансов.
Мы ждём, когда знаем, что о нас уже забыли.
Уверенность в том, что ты любим,смягчает страдания разлуки. Последнее «прости» даже теряет свою горечь,когда в нем еще слышится отзвук любви. Джозеф Аддисон
Чи то весна прийшла, чи то що так подіяло, але душа до чогось прагне - до чогось великого і прекрасного, до чистого і взаємно, до чогось, що дає крила і навчає літати, коли забуваєш про сон і їжу, коли тремтять руки вже від однієї думки. Можливо, це до кохання прагне душа, яка прокинулась після зими? Не знаю...
Життя таке цікаве і складне... Чомусь нам подобаються ті, хто не звертає на нас уваги. А ми подобаємось тим, хто нам не потрібен.
От бувають такі ситуації, коли ти познайомилась з хлопцем, сам гарненький, веселенький. В житті він спокійний, але тобі з ним не сумно. Якось так тихо і затишно, коли він поряд, дивишся на нього - аж хочеться обійняти пригорнути, хочеться, щоб він тебе обійняв і просто був з тобою поруч. Але якось колишні стереотипи не дозволяють вже в перший же вечір так себе поводити, тому просто слухаєш його мову і посміхаєшся, дивлячись в його очі з думкою: "А може, він відчуває те ж саме? Може, він теж не проти тебе обійняти, але соромиться?"
Отак провели ви разом чудовий вечір. Він провів тебе додому, але не спробував навіть обійняти чи пригорнути. Потім швиденько пішов до себе додому, просто сказавши:"Ну все, дякую за вечір. Мені сподобалось". Спочатку в голові з"являється думка: "А може, я йому не сподобалась? Можливо, я щось не те сказала чи зробила?" Але потім приходить повідомлення, підписане його іменем, що він ще раз тобі за все дякує, що йому дуже сподобалось... Здається, заспокоїлась. Можливо, все ще попереду? Ох, як би мені цього хотілось!!!
Та минає кілька днів, а від нього немає ні слова. Серце так і просить: "Напиши ти перша!!!". Та знову ця клята вихованість, старі правила етикету і, можливо, і гордість перемагають, і ти мовчиш, завмираючи в очікуванні. І так важко, коли сама не знаєш, що відчуваєш... Немає якоїсь визначеності і точності, ти не знаєш, що коїться в його голові. А може, він і зовсім про тебе забув, а ти, як дурепа, плекаєш якісь надії. Скільки разів права рука починає писати йому повідомлення, а потім ліва його стирає... Скільки разів ти вигадуєш якусь причину, щоб написати йому, щось запитати, і стільки ж разів робиш висновок, що це просто безглуздо і смішно!!! Невже воно того варте? Напевне, варте, якщо я зараз пишу ці рядки.
Та як набридає заходити "В контакт" з надією, що він он-лайн. А його немає... Заглядати в поштову скриньку імейл, а там порожньо... І на душі стає сумно... Та, напевне, в нього на це є свої причини і пояснення. Про це залишається лише здогадуватись, оскільки тільки йому відомі його думки. Можливо, він дійсно соромиться, а може, не знає, з чого почати чи боїться мене чимось образити? Та може бути, що я просто дійсно йому не содобалась. Хто його знає?
Чому так? Та, я вірю, все буде добре. Я - сильна. Я витримаю все. Життя щодня влаштовує нам випробовування, а наше головне завдання - зробити для себе висновки, а не просто подолати його. В такі моменти я розумію, що життя потрібно пережити, відчути кожну його мить і подякувати за це тому, хто дав нам це життя...
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама