Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Про любов

13 мая´08 18:53 Просмотров: 517 Комментариев: 8
Перефразовуючи відоме гасло - "Любов є і за неї варто боротися". На мою думку, не слід боротися за любов одружених жінки або чоловіка або тих, у кого й без тебе є кохана людина. Успіху ви навряд чи доб'єтеся, а сил на це втратите багато. Також не слід придумувати собі любов, бо придумана любов, як правило, взаємною не буває, а часто ще й дивує об'єкт твого кохання. І, на мою думку, не слід розривати дружні стосунки з тими, кохання яких ви намагалися добитися, але з якоїсь причини це не вдалося. Повірте, спочатку стає легко-легко від того, що більше не спілкуєшся з цією людиною, потім починаєш робити щось їй на зло, а потім - раптом розумієш, скільки зла ти зробив людині, якій колись зізнавався в коханні (а, може, кохаєш і досі, тільки не хочеш у цьому зізнатися навіть самому собі), розумієш, що в цій ситуації неправий саме ти, але точно знаєш, що зробив уже все, щоб ця людина не розуміла тебе, ставилася до тебе з презирством, а то й ненавистю і ти назавжди втратив з нею навіть дружні стосунки, бо цього вона ніколи не пробачить. І починаєш потім все наново, починаєш повертати мобільний телефон цієї людини до своїх контактів, розуміючи, що ніколи їй не подзвониш і т. д. Навколо й так багато ворогів, щоб вважати ворогами всіх, хто не зрозумів з якоїсь причини Вашого кохання до нього чи до неї. "Якщо людина кохає Вас не тією любов'ю, якою Ви хочете, це не означає, що вона не кохає Вас взагалі".
Пожаловаться
Комментариев (8)
Отсортировать по дате Вниз
кукурузник    19.05.2008, 00:01
Оценка:  0
кукурузник
цікаво. а хто автор останньої фрази "Якщо людина кохає Вас не тією любов'ю, якою Ви хочете, це не означає, що вона не кохає Вас взагалі"
Calcatore    19.05.2008, 00:01
Оценка:  0
Calcatore
Невідомий користувач з "В контакті":)
Gnomme    17.05.2008, 23:11
Оценка:  0
Gnomme
Простила не простила суть не в этом!
Просто к любви нужно не так относится....
У тебя еще все впереди, и ты встретишь ту единственную, когда ты не хочешь засыпать, потому что реальность лучше будет, чем сон (с). :01:
Calcatore    17.05.2008, 23:11
Оценка:  0
Calcatore
Да, Юля, я понял, что я неправ. Просто однажды задумался и понял, что это я неправильно отношусь к любви. И если я буду дальше так относится, то не получу ничего, а потеряю всех подруг.
Gnomme    14.05.2008, 19:36
Оценка:  0
Gnomme
я очень рада за тебя, что ты все понял...:01:
Calcatore    14.05.2008, 19:36
Оценка:  0
Calcatore
Спасибо, что простила, даже после того, как я сделал все, чтобы ты меня никогда не простила.
Gnomme    14.05.2008, 12:37
Оценка:  0
Gnomme
"Також не слід придумувати собі любов, бо придумана любов, як правило, взаємною не буває, а часто ще й дивує об'єкт твого кохання"-хорошо написано, думаю ты уже во всем разобрался? :05:
Calcatore    14.05.2008, 12:37
Оценка:  0
Calcatore
Да... Прости, довольно глупая ситуация получилась. Просто очень хотелось любви и я ее себе "напечатал", как выразился кто-то на "Вопросе-Ответе". А через пару дней я просто оглянулся назад, на пройденный путь, и понял, что не создал ничего, а разрушил все, что только мог.
Реклама
Реклама