Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Смуток...

20 мая´08 0:19 Просмотров: 290 Комментариев: 0
Я вже не залежу сам від себе. Життя захопило мене повністю...
Неначе роблю усе для себе, те, що мені подобається, але чомусь результат отримують інші. Напевно я занадто добре вихована людина – така добра, благодійна, щира і всерозуміюча. Набридло все!!!!!!!!!!! Людина була і вмить її нестало, сонце гріло, а через секунду холодний вітер пронизує до кісток, хтось кохав, а тепер каже слова ненависті – ось вся суть нашого сучасного життя. Люди занадто складно відносяться до дрібниць і дуже легко відносяться до серйозних речей. А я..... а мою думку вже давно ніхто не чує!!!! Замкнули всередині величезної кам’яної коробки і на тобі – живи, адже життя прекрасне і бентежне?!)))) чи не так?
Занадто правильних не люблять,занадто різких і "матёрих" опускають,нижче плінтуса. А як вмреш то скажуть – як шкода!!. Живемо або майбутнім, або минулим. Ніхто не наважиться вдосконалювати теперішню миттєвість.
Моліться, люди, до своїх Богів, щоб я найдовше залишився таким, і не зачинив, у несподівану для вас мить, свою душу, в яку ви зараз „гадите, плюєте і смітите”. Легше знайти собі нове житло, аніж прибирати після вас. Тож не думайте, що так легко бути гостем - скоро я переїду до іншої душі, а цю залишу у вашому світі – і нехай вона буде у ньому хоч і маленьким, але пропащим болотом ваших самолюбств.воть!


Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама