Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

пригоди Гіпопотута(аля Прікл) і Гіпопозараз(аля Санліт)

Отредактирована 15 августа´11 16:21 Просмотров: 654 Комментариев: 0
якось зібрався Гіпопотут сходити в гості до свого товариша -Гіпопозараз. А Гіпопо зараз вже прямував до Гіпопотута. але іншоюдорогою. Гіпопотут пішов лісом, аби назбирати дорогою стрибучих фіалок.а Гіпопозараз помандрував містом.тож назбирав Гіпопотут стрибучих фіалочок. прийшов до Гіпопозараз..атого нема. та він не став засмучуватися. сів на порозі витяг зефір вшоколаді і став милуватися краєвидом. і тут йому було видіння!

і бачить Гіопопотут у видінні що іде Гіпопозараз, а навколо його головитаке світле-світле світіння) і іде він кудись містом.... аж бачить вінсвого товариша, який сидить у нього біля дому.....
і в цей момент він прокидається........

прокидається наш Гіпопотут і аж підстрибує від щастя! щеб пак, таке видіння. він тепер знає де його друг Гіпопозараз і що він теж скучив, що він чекає. Радості не було меж, адже до зустрічі залишалося так мало.. (тут маю зазначити, що на той час Гіпопотут вже володів навичками телепортації). Тож Гіпопотут і Стрибучі Фіалки зосереджено заплющили очі в очікувані невідомого ...і... Бам!


....БАМ в прямому значенні... Просто Гіпопотут ще не до кінця освоївтехніку телепортації, і знов промазав... Тепер у Гіпопотута і уГіпопозараза по гулі на лобі, фіалки розлетілись навкруги, але хорошийнастрій від зустрічі нічого не може змінити)
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама