Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Країна має пам'ятати своїх Героїв

24 мая´08 12:04 Просмотров: 294 Комментариев: 1
Країна має пам'ятати своїх Героїв.
Наша пам'ять робить Їх вічними!


Вчора за ініціативою ВО "Свобода" на Майдані відзначали День Героїв. Хто не знає - це свято на честь С.Петлюри, Є.Коновальця, М.Міхновського, які загинули у травні, але в цей же день згадують всіх Героїв-борців за Незалежність України.

Святкування розпочалось із третьої години на Майдані Незалежності, хоча сцену планували встановити на Софіївській (що за місяць було узгоджено з мерією), але там раптом з"явились намети від БЮТ, які прагнули влаштувати свій концерт з виступом ТЮВ і Турчинова. В кого більше влади - того і сила! Організатори вирішили не вступати в конфлікт з прем"єром, тому перенеслись на Майдан.
Хоч влада і дала дозвіл на проведення концерту, але дорогу довелось перекривати самим учасникам святкування. Мене дивувало: що людьми керувало, коли йшли "змагатися" з машинами, які так нахабно рвались проїхати вулицею (здається водіїв мало хвилювало, що перед ними стоїть ланцюг живих людей). До речі, без аварії не обійшлось. Трохи "цьомнулись" "Паджеро" з "Пежо", водій першої автівки таки намагався проїхатись по ланцюгу...Але ж собі на біду!

На концерті серед патріотично налаштованого люду було помічено , на якій була дуже гарна вишиванка (як мені повідомила, ця краса - справа рук її матері).
...А також багатьох цікавих людей (щоб не назвати всіх провокаторами): і нечемних бютівців, і хлопців з їхніми "Зіг Хайль", і російських журналістів з наліпками "Я говорю по русски", але таких була незначна кількість.

Близько шостої почався дощ, але він так і не зумів розігнати всіх людей. Та коли на сцену вийшли "От вінта", то своєю енергією зуміли подолати дощ...Прийнамні хоч не надовго.

- А цю пісню співаємо разом: «Відчуваю, шоу-бізнес не збагачує мене – Шкода!»
- ШКОДА!!!
- А тепер співають лише гарні дівчата! Відчуваю, шоу-бізнес не збагачує мене -
- ШКОДА!!!
А тепер – лише справжні хлопці! Відчуваю, шоу-бізнес не збагачує мене -
- ШКОДА!!!
– А тепер співають лише люди нетрадиційної орієнтації, які голосуватимуть за Льоню Космоса!

Позаду нас стояла дівчина, яка все-таки вигукнула: "ШКОДА" :)

Під вечір людей зібралось чимало - і це зважаючи на те, що на Софіївській мала проходити зустріч БЮТ з виборцями, а на Європейській мав проходити виступ "Скорпіонс" (які, здається, дещо запізнились).

Того вечора Богдан Бенюк нагородив грамотою і вручив премію у 1303 грн. "свободівцю" Тарасу Корніюку, який потрапив в Книгу рекордів Гіннесса за підйом переворотом на перекладині 1303 рази протягом 3 годин 15 секунд.

Останнім співав Андрій Середа - лідер "Кому Вниз", який почав із молитви. Це було дуже містично...

ц.ш. Вчора Тягнибок пообіцяв, що День Героїв буде проводитись щорічно, але минулого року також проводили...тільки про це знало дуже мало людей. Бо вибори не завжди співпадають з Днем Героїв.
Пожаловаться
Комментариев (1)
Опришок  (аноним)  01.06.2008, 20:08
Оценка:  0
Опришок
гарно зробили :01:
Реклама
Реклама