Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Формат Євробачення

24 мая´08 23:52 Просмотров: 300 Комментариев: 0
Формат Конкурсу змінювався протягом років, хоча основні принципи завжди залишалися такими:

Країни-учасники представляють пісні, що виконуються наживо у телевізійній програмі, яка транслюється ЄТС через Мережу Євробачення одночасно в усіх країнах. "Країна" у якості учасника представляється однією телекомпанією з цієї країни.
Програма відбувається в одній з країн-учасників і трансляція іде з концертного залу в приймаючому місті.
Під час програми, після того як всі пісні було виконано, країни починають процес голосування за пісні інших країн: голосувати за пісню власної країни неможна.
Наприкінці програми, пісня що набирає найбільшу кількість очок оголошується переможцем. Країна що перемагає запрошується наступного року бути приймаючою країною конкурсу.
Програму незмінно відкриває один чи кілька ведучіх, що запрошують глядачів до перегляду шоу. Більшість приймаючих країн намагаються витягти максимальну користь з того що вони ведуть програму з такою широкою міжнародною аудиторією, зазвичай це має форму своєрідних відеолистівок, що неначе рекламують туризм.
Між блоком пісень та об'явленням початку голосування виконується проміжний розважальний номер, що може мати будь-яку форму.
До і після трансляції Конкурсу (а також інших подій що транслюються ЄТС) програється музична заставка ЄТС, якою є прелюдія до твору Марка-Антуана Шарпантьє Te Deum.
Теги: євробачення
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама