Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Участь у Євробаченні

25 мая´08 23:10 Просмотров: 241 Комментариев: 0
Право брати участь у Конкурсі мають Активні Члени (на відміну від Асоційованих Членів) Європейського Телерадіомовного Союзу. Активними Членами є держави, що знаходяться в Європейській Телерадіомовній Зоні, або ті що є членами Ради Європи. Європейська Телерадіомовна Зона визначається Міжнародним Союзом Телекомунікацій. Активні члени
складаються з телерадіомовних організацій, чиї трансляції є доступними всьому населенню країн, де ці організації розташовані.

Якщо орагнізація, що є Активним Членом ЄТС, бажає взяти участь у конкурсі, то вона має виконати умови встановлені правилами конкурсу (нова копія яких публікується щороку). Станом на 2007 рік, це включає вимогу трансляції програми попереднього року в своїй країні, а також сплату ЄТС внеску учасника до закінчення строку сплати, що його встановлено правилами Конкурсу поточного року.

Право брати участь в Конкурсі не визначається географічною розташованістю на європейському континенті, не двилячись на корінь "Євро" в слові "Євробачення", також таке право не має нічого спільного із Євросоюзом. Наприклад, у 1980 році участь у конкрусі брала північноафриканська країна Марокко.
Теги: євробачення, участь
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама