Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Евробачення. Процедура відбору

26 мая´08 22:27 Просмотров: 338 Комментариев: 1
Кожна країна надсилає одну пісню, яка буде її представляти в конкурсі. Є правило, яке забороняє надсилати пісні що були випущені більше ніж за визначений період часу до початку Конкурсу. Мета цього правила - забеспечити участь в Конкурсі тільки нових пісень, а не вже добре відомих хітів, що надало б країнам несправедливу перевагу через популярність пісні.

Країни можуть вибирати свої пісні в будь-який спосіб: це може бути внутрішнє рішення телекомпанії, що презентує країну, або загальнонаціональний відбірковий тур, який надає змогу телеглядачам цієї країни обирати улюблену пісню у спосіб відкритого голосування.

Відбіркові тури деяких країн є настільки ж великими як і сам Пісенний Конкурс Євробачення, або навіть більшими. Шведський відбірковий тур Melodifestivalen (буквальний переклад - Фестиваль Мелодій) складається з 32 пісень, що виконуються протягом чотирьох напівфіналів, які проходять перед широкою аудиторією у великих концертних залах по всій країні, з фіналом у Стокгольмі. Протягом років Melodifestivalen став найпопулярнішою програмою року, з найвищим глядацьким рейтингом на шведському телебаченні.
Теги: евробачення. процеду
Пожаловаться
Комментариев (1)
чeLOVEчег    26.05.2008, 22:33
Оценка:  0
чeLOVEчег
огог*
а я даж и не знала)
Реклама
Реклама