Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

тиждень випробувань

Отредактирована 15 августа´11 16:17 Просмотров: 183 Комментариев: 1
випробування намбер айн, позаду. попереду ще 2..найгірші... я навіть не кричу, не психую, не злюся.. просто страшенно болить голова і синці під очима. але мені це навіть подобається. я сьогодні знову розумна лінивиця(чи то лінива розумниця? байдуже, суть одна) хоча не така вже й лінива останнім часом) подобається вчитися, подобається розбиратися в тому, що робиш. єдине - час. але ми з ним вже якось домовимося.
а ще зрозуміла, що мені стандартна система освіти геть не підходить. я б краще брала один предмет і вчила його тиждень-два. потім інший...через якийсь період можна було б їх повторювати, для кращого засвоєння. і обов"язково з життєвими прикладами.

а ще люблю викладачів типу Гавриляки. які розбираються в своєму предметі, говорять чітко і по суті, маю грандіозний життєвий досвід та наводять геніальні приклади. і ще - вміють подати інформацію, та дослухаються до суджень студентів, адже ті не тупе стадо, а особистості(навіть якщо вони навчаються в Віскасі). просто люблю Гавриляку, Макферсона, Воловик, Тіщенка і Лінчука.

отакі от роздуми наприкінці сесії
Пожаловаться
Комментариев (1)
oreada    27.05.2008, 23:58
Оценка:  0
oreada
особливо Тіщенка і Лінчука...
Реклама
Реклама