Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Стеірвей ту Хевен

27 мая´08 18:56 Просмотров: 335 Комментариев: 0
Чекала. Між синім ранком і червоним півднем. Сховалась одна єдина мрія. Остання можливість. Окреслила синім пір*ям сонце у коло. І впала на розпечений брунатний асфальт.
Там роз*їхалися дороги.. розійшлися сліди шин у проекцію нескінченності і був чутний один єдиний звук. Він досі там лишився, заплутався у шиплячому листі і тихо помер. Ти втоптала його у бруд край дороги і прибила монетою. Та вже ніколи не повернешся, бо сіла не у той автобус. Твій мав переїхати кордон. А той розбився. Переплутала двері і замість нового життя вийшла в смерть. Все б нічого, але там не їздять машини. А твоя душа залишилась край дороги і блукатиме у напрямку півдня шукаючи свою зупинку і свій маршрут цілу вічність.
Можливо колись, один з автобусів, що помруть і не відлетять до авторемонтного раю під відлуння пісні "стеірвей ту хевен" приїде по тебе. І тоді, принаймні, ти не будеш шукати навмання дороги крізь вогке світло подорожніх ліхтарів і змерзлих голодних курв. В*їдеш в інші двері на інших колесах. Там вже важко буде помилитись. Бо у світі є свої закони. І якщо бутерброд намазати маслом з обох сторін, він впаде на той бік, де масло було шоколадне. Ну от. Дочекалась.
Мне нравится! Понравилось: 1
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама