Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

СБУ відкрила фотовиставку про УПА

28 мая´08 19:07 Просмотров: 486 Комментариев: 2
У середу, 27 травня, в Службі безпеки України відкрилась фотовиставка "Українська Повстанська Армія. Історія нескорених".Повстанці Гуцульщини


Повстанська пара - підпільники Петро та Ганна Танасійчуки


"Олена" - друкарка Болехівського районного проводу УПА. Вбита у травні 1950 року

В експозиції представлено понад півтисячі фотографій, документи з радянських та німецьких архівних джерел, внутрішні документи Організації Українських Націоналістів та УПА.

Як зазначив в.о. Голови СБ України Валентин Наливайченко: «Усі розсекречені документи з історії Українського визвольного руху та його протистояння тоталітарному комуністичному режиму свідчать про те, що Український визвольний рух мав антирадянську спрямованість та загальноєвропейське значення. Разом з тим, протягом багатьох десятиліть тема ОУН і УПА, Українського визвольного руху була предметом політичних спекуляцій та ідеологічного міфотворення з боку комуністичного режиму. Нав’язані тоді суспільству стереотипи базувалися на замовчуванні правди про історичне минуле українського народу. Створювані протягом багатьох років ідеологічні штампи даються взнаки і досі – у тенденційному сприйнятті і оцінках частиною наших громадян діяльності ОУН і УПА. Саме тому Служба безпеки України приділяє пріоритетне значення архівно-пошуковій роботі, вивченню, розсекреченню та оприлюдненню архівних документів НКВД-КГБ про Український визвольний рух 1920-1950 років, які збереглися в архівах СБ України», – наголосив керівник СБУ. «Вислів, який пронесли українці багато століть, звучить так: «Слава Україні!», а відповідають: «Героям слава!». Служба безпеки України впевнена, що герої, справжні герої України, стануть відомі кожному», – підкреслив Валентин Наливайченко.Для широкого загалу виставка демонструватиметься з 2 червня ц.р. у приміщенні Центру культури і мистецтв СБ України (вул. Ірининська, 6)

Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Опришок  (аноним)  01.06.2008, 19:31
Оценка:  0
Опришок
як добре - усі фотографії із Станіславщини
Опришок  (аноним)  01.06.2008, 19:30
Оценка:  0
Опришок
потужно тоді пустили кров москалям.

мені остогидли ці суперечки

кортить просто позбавити українського громадянства українофобів - вони його не варті
Реклама
Реклама