Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Репетиції і прес-конференції на Євробаченні

30 мая´08 23:34 Просмотров: 245 Комментариев: 0
Традиційно, делегації прибували в суботу перед Конкурсом, щоб мати могу почати репетиції в понеділок зранку. Однак, після введення напівфіналу — і таким чином збільшення кількості країн-учасників — з 2004 року репетиції починаються в тиждень що передує Тижню Євробачення. Зараз країни, що беруть участь у напівфіналі, репетирують чотири дні з четверга по неділю, на кожну країну дозволено по два періоду репетицій. Країни, що вже автоматично потрапили в фінал, репетирують в понеділок та вівторок Тижню Євробачення.

Після того як кожна країна завершує репетиції, делегація країни зустрічається із артистичним директором шоу в відео просмотровій кімнаті. Там вони проглядають щойно відзняту репетицію, обговорюють кути камери, освітлення та хореографію, у спробі досягнути максимального естетичного ефекту під час трансляції. На цьому етапі, голова делегації може повідомити будь-які особливі вимоги необхідні для виконання номеру і просити їх виконання від телекомпанії приймаючої країни.

Після цієї зустрічі делегація проводить прес-конференцію під час якої представники акредитованої преси можуть ставити до учасників питання. Репетиції і прес-конференції проводяться паралельно, тобто одна країна проводить прес-конференцію, а інша в цей час проводить репетицію у залі де відбудеться вистава. Друкований підсумок всіх питань та відповідей з прес-конференції виробляється прес-офісом приймаючої країни і розкладається по особистих поштових скриньках журналістів.

У середу Тижня Євробачення проходять дві генеральні репетиції напівфіналу; ще одна генеральна репетиція півфіналу проводиться у четвер, а того ж вечора відбувається жива трансляція напівфінального шоу. Як тільки стає відомим склад учасників фіналу, проводяться дві генеральні репетиції у п'ятницю й остання зранку в суботу — в день живої трансляції фіналу.
Теги: євробачення, репетиції, прес-конференції
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Популярные заметки