Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Дослідники склали образ ідеальної жінки

31 мая´08 12:51 Просмотров: 833 Комментариев: 1
Дослідники склали образ ідеальної жінки
12.03.2008 9:03
Попри те, що ЗМІ і реклама нав'язують свій образ ідеальної жінки (розмір одягу – 40, зріст – 180 см, висока зарплата і вміння приготувати вечерю за кілька хвилин), проте на смаки чоловіків особливого впливу це не чинить, показало нове дослідження, пише The Daily Mail.
Для більшості чоловіків зріст ідеальної жінки не повинен перевищувати 170 см. Це блакитноока білявка, яка хороша в ліжку і не занадто багато заробляє. Опитування, проведене серед 66 тисяч відвідувачів популярного сайту знайомств, показало, що більшість чоловіків мріють також про повногруду красуню.

В ідеалі вона має носити 42-й розмір одягу, важити 60 кг, жити одна і носити окуляри. Результати опитування контрастують з підсумками аналогічного дослідження, проведеного на цьому ж сайті серед жінок.

Ідеальний чоловік має заробляти мінімум 120 тисяч доларів в рік, їздити на Mercedes і жити в будинку вартістю 600 тисяч доларів. Проте 54% чоловіків заявили, що не зустрічатимуться з жінкою, яка заробляє більше 50 тисяч доларів на рік.

Представники сильної статі не цінують в жінках інтелект, проте ексцентрична та весела вдача, а також позитивний погляд на речі грають велику роль. Ідеальна жінка не обов'язково має добре готувати або захоплюватися хатньою роботою, проте вона повинна бути некурящою і любити тварин.

Навики хатньої роботи взагалі не потрапили в Топ-20 найважливіших речей у жінці, а ось вміння принести сексуальне задоволення опинилося на сьомому місці. Директор сайту знайомств Девід Браун відзначив: "Маю додати, що хоча більшість чоловіків бажають поліпшити своє сексуальне життя, тривалі відносини з правильною жінкою теж грають для них велику роль. Це дослідження показує, що чоловіки так само перебірливі щодо жінок, як і жінки щодо чоловіків і точно знають, чого вони хочуть".

Жінка не обов'язково повинна мати великий будинок, але якщо вона живе з батьками, - це є негативним чинником. У неї повинна бути своя машина – в ідеалі Ford Ka або Mazda MX5 – та ідіотське почуття гумору. Лише 15% чоловіків погодилися б зустрічатися з песимісткою.

Відсутність інтелекту не повинна заважати жінкам любити розваги і моходеньки ресторанами. Чоловіки не сильно переживають з приводу ваги своєї коханої, проте лише 20% представників сильної статі погодилися б зустрічатися з жінкою вищою на зріст, ніж вони. Більшість чоловіків віддають перевагу блондинкам, на другому місці – руді, повідомляє ФактNews.
Соціологи вивели новий образ ідеальної дружини
06.03.2008 9:32
Ідеальна дружина - та, яка смачно готує, але при цьому вміє сперечатися із чоловіком, - про це свідчать результати соцопитування, проведеного фахівцями Великої Британії.
Дослідники з'ясували, що якщо в післявоєнні роки зразком була поступлива й покірна дружина, то сучасні чоловіки поважають жінок, які здатні з ними не погодитися - на думку 59%, для відносин це важливо.

Дві третини респондентів чоловічої статі стверджують, що цінують жінок, знайомих з математикою - 69% хотіли б, щоб дружина займалася сімейним бюджетом.

Опитування, проведене соціологічною компанією ІCM серед 2309 чоловіків і жінок, виявило також, що уявлення жінок про очікування партнерів серйозно відрізняються від реальних побажань чоловіків.

Наприклад, 72% жінок вважають, що чоловіки ненавидять, коли їх тягають по магазинах, але 63% чоловіків заявили, що ставляться до цього байдуже. 65% дам вважають, що кавалери прагнуть перекласти всю хатню роботу на дружину, але майже 75% чоловіків стверджують, що обов'язки потрібно ділити нарівно.

Опитування також показало, що деякі речі з роками не змінюються - більше половини чоловіків хочуть мати можливість "пиячити із друзями", прийти додому пізно вночі й щоб при цьому дружина не обурювалася, повідомляє
Взгляд.
Пожаловаться
Комментариев (1)
DerEiner    06.06.2008, 23:18
Оценка:  0
DerEiner
170 см, 60кг..годиццо.
Не понимаю только, чего рыжие на 2-м месте-хотя мну все равно, мну демократ в этом смысле :02:
Реклама
Реклама