Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

вже 20 хвилин, як літо

1 июня´08 0:11 Просмотров: 502 Комментариев: 0
вже 20 хвилин, як літо.
останній тиждень весни я провела дуже цікаво та незвично. школа вже не напрягала, ні екзаменів, ні практики, я цій школі майже нічого не винна ( окрім презинтації на понеділок). понеділок був сповнений підготуванням до поїздки на шашлики з класом у Пущу- Водицю. Вівторок- похід в ОКей ( магазин) за всім необхідним для шашликів, а ввечері похід з Анькою у патіта, де від надлишкового осередку гламурних фіфочок ми стали почувати себе трохи не у своєму кориті і поїхали додому. Середа- гуляння з Маєю та обговорення її походу на гала-концерт та моєї Квест Скул паті ( загалом Бардаша) . Четверг відзначився самою поїздкою до Пущі, що було просто неперевершено. ніколи ми ще з класом отак от нікуди не їздили, а шкода, бо як виявилось ми ще достатньо дружні і можемо кульно провести всі разом цілий день.
П*ятниця- "останній дзвінок" та невдала спроба всім разом з*їздити ( я Марина Лена Аня Настя) у центр та відпочити. ми не змогли зійтись на виборі місця для відпочинку..і короче всі розбіглись туди, де кому було зручніше. можна було очікувати. що розуміння не буде, бо ще до того, як ми виїхали я вже почала чути: "блін, а навіщо *** їде з нами? "
"вона перепортить нам весь день"
"а можна зробити якось, щоб вона не поїхала?"
"скажи чесно, вони ж не хочуть щоб ми їхали"....
я напевно була єдина, хто хотів їхати і з тими і з тими. але і на мене Настя встигля наїхати, бо бач на Московському пробка. якщо їм так важко висидіти у тій пробці, то хай іздять окремо від мене. я не хочу відступативід рішення користування тролейбусами і буду на них їздити, і якщо для них так принципово добиратися до центру рівно за той час, за який вони доїдуть на маршруткх, то хай взагалі не спілкуються зі мною.
тож коли у п*ятницю всі розбіглись. то я просто пішла з Юлею гуляти вулицями Києва, і це було найправильніше рішення на мою думку . Юля закінчила 11 класів, і коли всі її однокласники поїхали свякувати ( напиватись) до когось на дачу, то вона просто залишилась зі мною. не п*є, не курить, м*ясо не їсть._ це опис більшості моїх знайомих.і я рада. що Юля одна з них.


ми ходили у Мак, у 2 Гусі, їли цукерти, які продають у глобусі по 100 грам, ходили у Арену та розмовляли.вона чудова.
Суббота_ мама розбудила рано, змусила прибирати дома, потім поїхали зустрітись з Вікуською та Маринкою, яка нарешті доїхала до Києва. було дуже кльово та весело. Маринка така кумедна :))))) сходили до Майки, у Мак, пройшлись у магазіни. весело, класно. :))))
і от. нема весни. вже літо. і рівно через тиждень у цей час я буду приблизно на пів дорозі до мрії, до Карпат. і може там не буде "удобств" у кожному номері. а лише на поверсі, і може Марина була лаяти мене, що я така сяка її малесеньку туди затягла і підписала їй вирок на походи кожен день по горам і на акліматизацію, але мені там буде добре . я буду намагатись недавати Маринці сумувати .......бо знаю напевне, що більше вона хоче на море, а не зі мною у якусь лісову тундру та зарослі.
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама