Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

if x(a)=78, then...

4 июня´08 23:04 Просмотров: 677 Комментариев: 6
Коли Сергій захищався, я думав, що все буде нормально. Коли він показував мені свій диплом, я тим більше думав, що все буде нормально. Все-таки 78 сторінок для бакалаврського диплому більш ніж достатньо. І ще я думав, що ота його праця протягом двох місяців заслуговує, щонайменше, на добру винагороду. Коли Сергій відповів на останнє запитання я теж думав, що все буде нормально. Коли він спускався на другий поверх слідом за комісією я вже так не думав. Буває…
Потім він говорив про те, що для нього це не так вже і важливо. Зрештою, він вже бакалавр, якщо не враховувати декількох формальностей. І що йому просто неприємно тепер буде їхати додому і слухати мамин крик. І йому взагалі оцінка по цимбалах…
Все одно і він, і я напились до червоних чортів у той день. Коли ми вже вночі сиділи на бордюрі він чомусь мовчав. Я говорив про якісь нісенітниці, але мені вже було все одно. А він все мовчав і мовчав. Не знаю, про що він мовчав і про що думав. Я тоді подумав про те, що все це була брехня і спроба видатися байдужим виглядає якось недолуго. Для нього це було так само важливо, як і для Тані, якій порізали червоний диплом. Але він цього ніколи не скаже. А, може, у нього просто почалось похмілля і не хотілось говорити.
А я…Я ненавиджу ситуації, коли не можеш сказати те, що хочеш. І розповідати щось веселе не можеться, а сумне — не хочеться. У голові порожньо і згадуються лише якісь дурниці. Але сказати треба. От і виходять нісенітниці варті французької буфонади часів Луї Дефюнеса. І дивні погляди.
Якось дивно, але коли закінчились серйозні проблеми, мій оптимізм раптово зник. Настрій поступово скочується нижче ватерлінії. Важко.
У мене завтра захист, а я сьогодні як останній дебіл половину дня провів за компом і нічого не зробив — навіть не перечитав дипломки. Шпілив. Промови все ще немає, але пофіг. Я все одно зараз покурю і піду у ванну.
Теги: брєд
Пожаловаться
Комментариев (6)
Отсортировать по дате Вниз
KitteN_07    10.06.2008, 23:34
Оценка:  0
KitteN_07
Ой, це точно. вчора вчила до останнього, але мізків від того не більше, лиш невиспана на іспит прийшла
G_I_Joe    10.06.2008, 23:34
Оценка:  0
G_I_Joe
отож бо й воно)))
сон - друг чєлавєка)))
KitteN_07    10.06.2008, 23:18
Оценка:  0
KitteN_07
раджу спокійніше до цього ставитися...а сама :02:
G_I_Joe    10.06.2008, 23:18
Оценка:  0
G_I_Joe
всі ми нервуємо перед певною важлиовою і значущою подією...
головне все ж лягти спати...
я так думаю...
KitteN_07    04.06.2008, 23:24
Оценка:  0
KitteN_07
от ы правильно..а то зубрити, нервуватися.....навыщо?
G_I_Joe    04.06.2008, 23:24
Оценка:  0
G_I_Joe
от і я так думав))))
Реклама
Реклама