Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

май діа жабка

5 июня´08 19:05 Просмотров: 469 Комментариев: 2
Обожнюю канал Дискавері «Енімал пленет»! Взагалі, я обожнюю телевізор  Це така корисна штука! От багато хто каже «Я тєлік ваабщє нісматрю, он убіваєт маї мазхі». Замість ТБ ці люди години проводять в інеті, читають новини, спілкуються через віртуальні ігри, штампують тупі «Прівєт, вот тібє плюс, зайді і паставь мнє тож такой же». ААААА! Застрельтесь, люди! Тєлік – то така штука дивна, яка мабуть все-таки викликає звикання, але іншого характеру. Я от наприклад не можу заснути без тєліка, він у мене весь час працює у фоновому режимі і ввімкнений на Дискавері або щось подібне. І це вже в мене як звичка. Почуваюсь некомфортно, коли вдома тихо і ніхто ніде не триндить над вухом ))
До речі, коли засинати під якусь з передач, то й сни можуть наснитись про те, що останнє бачив по тєліку. Я до чого веду: щойно спав, а сюжет по Діскавері був про якихось жабок, які живуть в горах. Вони на період холодів не засинають. Якщо хтось не знає, то більшість земноводних холоднокровні, і можуть навіть покриватись льодом на період сплячки. Так ось, ці жабки засинають лише на короткий проміжок часу і лише для того, щоб відбувся такий собі самогіпноз. Ну, коротше, вони самі себе запевняють уві сні, що вся та зима – то фігня, що холод був завжди, що насправді у них все в шакаладі! Ось. А коли проводили над жабками якісь досліди, то встановили, що вони все ж таки відчувають, що шіт хеппенс і щось нетак, але не можуть зрозуміти що саме. Так і живуть ці чудесні створіння в екстримальних умовах, радіючи, що життя продовжується.
Шкода, що в нас нема такої можливості забуват деякі речі, що з нами сталися. А прикольно було б: живеш собі, забуваєш все непотрібне, залишаєш найцікавіше в пам»яті, радієш, що життя рожеве. Але все одно, відчуваєш десь там далеко, глибоко, далі від серця віє якийсь холодок нагадування про те, що зараз зима, але не можеш згадати – що ж це за «зима». Може, душа для того і є, щоб пам»ятати, що таке зима?

Якщо так, то мені душа не потрібна. Продати її комусь, чи що?..
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
xlove_lifex    05.06.2008, 19:33
Оценка:  0
xlove_lifex
ну,чтоб забывать про неприятности и т.д.,то я "за!".Так хочется просто радоватся жизни,а из-за этого не получается...
А вот душа нужна,чтоб чуствовать самые приятные чуства!
Jinie    05.06.2008, 19:33
Оценка:  0
Jinie
ну так. відчуваєш, пам"ятаєш...
але потім інколи шкодуєш, що нічого не можна повернути назад або пережити ці відчуття заново. так буває, що хочеться забути все приємне, що з тобою сталося, бо всеодно потім залишиться лише спогад
Реклама
Реклама