Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Як намальовані масляними фарбами...

6 июня´08 9:53 Просмотров: 1133 Комментариев: 0
Я стою за твоєю спиною, а ти малюєш масляними фарбами по білому полотну. Це портрет..її портрет, хех. Ти дуже добре малюєш, що тут говорити.
І мій настрій теж, як намальований масляними фарбами. У нас з тобою відверті теми для розмови. Звичайно, адже ми не спілкувалися вже декілька місяців. І ти продовжуєш малювати, невлад відповідаючи на мої питання. Потім задаєш свої. Я теж тобі відповідаю, звичайно. Ця зустріч тривала не довго. Для мене це була просто зустріч з минулим, щоб краще розуміти сьогодення. Потім я просто пішла. Навряд чи ти відмітив це швидко, твої думки зайняті зовсім іншим.
Повертаючись додому, йду по вулиці. Найтемнішою, самою безлюдною. Люблю такі провулки. А на вулиці літо. тепло, але не жарко. Вся прогулянка прошла практично не помітно. Як дим, розчинилася в повітрі.


************************************************
Хочу привести тут декілька афоризмів, над якими варто було б задуматися:
Знімаю маску перед тим, хто готовий любити мене.
Кланяюся тому, хто готовий мене ненавидіти.
Посміхаюся в обличчя того, для кого нічого не означаю.

Якщо любиш, тоді обійми.
Якщо ненавидиш, тоді удар.
Якщо я тобі байдужа, тоді убий!

Досить цікаві фрази. Загалом, я цим згодна. Немає гіршого покарання, ніж байдужість. Шкода, що не все це розуміють.
Останнім часом стало часто зустрічатися з людьми, які хочуть комусь помститися. Це так безглуздо. Вони не розуміють, що лише доводять свою слабкість. Показують, що їх все-таки зачепили. Але це лише найменша частина того, куди може завести помста. А бажання помститися, як наркотик, веде лише в безодню.
Трохи відвернулася від теми. Щодо байдужості. Це практично теж саме, що не мати відчуттів... А це лише розум. Просто зануритися в те, що дає життя. Оцінити, поступити правильно, залежно від ситуації.. жити голосом розуму... і лише.
Судити себе і інших, деколи навіть жорстоко... оцінювати все, що лише можна оцінити. І вважати, що так будеш лише в плюсі для себе. Так? Чи не так? А все інше, зайве, не потрібно. навіщо? Адже без цього можна жити. Дійсно, можна. Навіть жити, а не існувати, що є рідкістю. Лише навіщо? Не буде болю, але і не буде радості. Просто нічого. Просто розум, один розум.
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама