Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Київ - європейська столиця

8 июня´08 22:37 Просмотров: 852 Комментариев: 5
давно про це хотіла написати...

стояла я сьогодні біля станції метро Житомирська, чекала на батьків..
не було, що робити, то просто слухала музику і роздивлялася все навкруги. йде мама з дитиною. синочку років 5-6, не більше. таке маленьке, незграбне. підіймається по сходах. йому надзвичайно складно. знаєте, чому? бо це маленьке чудо має перескакувати через цілий батальйон пляшок з-під спиртного, соків, води, якісь папірці, пачки з-під цигарок... кажуть, що дитинство - яскравий період життя. і що тепер дітки бачать? яскраве, різнокольорове сміття? поділилась цими думками з знайомою. її слова: "тю,ты что? сегодня же рок-фестиваль чайка, блаблабла, мол, у молодёжи есть повод помуссорить!"
блін. люди. невже ви не бачити? кожного дня одне і те ж. в*їзд у київ зі сторони житомирської трасси просто жахливий. я там їзжу кожного дня, тому можу стверджувати. сміття, все обклеєне ще з часів виборів, люди плюють собі під ноги.. і тим паче, ви ж самі бачите, які там люди! іноді самій моторошно стояти серед цих бравих чумазих хлопців у костюмах фірми adibas, шо безперервно жують насіння соняшника.
і це в*їзд до ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СТОЛИЦІ! і ми ще рвемо кігті до євросоюзу. а ще кажемо щось про те. що якась там Молдова і Румунія вже у цьому самому союзі , а ми - ні. ви там були хоча б раз? я кожного року проїзжаю повз міста цих країн,коли їзжу на відпочинок. вулиці чистенькі, люди всі приємні, нікому у голову не влізе кинути сміття під ноги і розпивати спиртне...
так. ми деградуємо. з появленням тих різних речей та продуктів, що країна з витекшою слюною спостерігає з телеекранів, і такого бажаного - нам все обертається гіршим. екологічна ситуація , забруднення...
про що говорити щодо розвитку країни, якщо тут немає елементарного? якщо люди в нас виходять на вулиці з наміром, щоб зіпсувати те, що не належить конкретно їм. ніхто навіть не замислюється, що за все це з нас таки стягуються гроші - ті ж податки.. а вони навпаки лише погіршують ситуацію, мотивують на більші витрати... легше всього - звалити все на невмілих політиків. я не сперечаюсь з цим твердженням, та все ж таки. потрібно починати з себе. потрібно допомогти собі, щоб тобі легше дихалось. просто зробити два кроки до смітника, або дійти до будинку, і поїсти-попити в квартирі, слідкувати за своїми словами та вчинками. просто слідувати основним загальноприйнятим моралям. просто бути людиною.


я розумію, що всі ці мої тріади нічому не допоможуть. але просто накопичилось. а може хтось над цим і замислиться...
п.с.: дожилася.. я вже навіть в туалет ходжу з білетами))
Пожаловаться
Комментариев (5)
Отсортировать по дате Вниз
SАШУН4ИК    09.06.2008, 18:51
Оценка:  0
SАШУН4ИК
боюсь, що ми безпомічні...
залишається лише віра... :04:
SАШУН4ИК    09.06.2008, 00:15
Оценка:  0
SАШУН4ИК
недарма кажуть: дій локально - міркуй глобально.
роблячи елемертарні, дрібні, незначні речі, ми глобально можем покращити життя не лише нашого міста, а й усієї країни.
я постійно про це думаю... а користі ніякої... поодинці ми безсилі, а вкрутити крепку цілій товпі неможливо, принаймні нам :04:

знаєш, люба, яка була єдина перевага, коли я ще не носила лінзи? те, що я не бачила вього цього сміття. реально тоді було легше. легше просто тому що не бачила всіх цих бескінченних окурків... пляшок та білих плям на асфальті, що колись були жуйками, які люди просто виплюнилу собі під ноги! :08:
Nastia1993    09.06.2008, 00:15
Оценка:  0
Nastia1993
щодо лінз - то аналогічно...
єх, моя кохана, треба шось з цим робити.
чeLOVEчег    08.06.2008, 23:01
Оценка:  0
чeLOVEчег
удачки на экзамене)
да...иы скоро сами себя убьём...
Nastia1993    08.06.2008, 23:01
Оценка:  0
Nastia1993
та капец)
дети суицида блин)
пасибки, он во вторник)
Реклама
Реклама