Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Про кохання

13 июня´08 18:46 Просмотров: 1019 Комментариев: 1
В одне маленьке містечко приїхала одна дівчина - Оля. Вона завжди була одна бо з нею ніхто не хотів дружити. Одного разу вона сиділа на лавочці. Її однокласник кидав в неї камінням, і тягав її за волосся. Вона сказала цьому хлопцеві - Олегу шо до дівчат так ставитись не можна. Так вони і подружилися. Вони ходили разом, разом сиділи, весь час проводили разом. На передодні нового року Олег попросив Олю прийти до нього додому, бо йому дещо срочно треба їй розказати. Оля відпросилася в батьків, і пішла до Олега. В 12:00 годині Оля прийшла до Олега. Тоді Олег запитався в Олі чи знає вона що таке кохання. Оля сказала що не знає. Тоді вона це ж запитала в Олега. Олег росказав їй що одного разу сталося з його татом на полюванні : "Мій тато полює на різних звірів, і йшовши попри озеро він побачив 2-х лебедів, діставши рушницю він застрелив одного лебедя. Другий лебедя, полетів високо в небо, і каменем впав вниз, Любов це коли один за одного готовий вмерти. Це називається кохання". Тоді він запропонував Олі зустрічатись. Вона погодилась.
Одного разу Олег запропонував Олі піти з ним на дискотеку, По закінченню дискотеки він її провів до дому, Після цього він пішов тоже додому.
Зранку коли Оля прийшла в школу, Олега не було. Не досидівши на уроці Оля прийшла до дому до Олега, там була мама Олега, і вона плакала, коли Оля запиталася де Олег, його мама відповіла: їм позвонили пізно вночі і сказали що Олег в лікарні. В нього на спині 5 ударів від ножа." Мама сказала що Олег хотів щоб вона прийшла до нього в лікарню. Тоді вона швидко побігла до Олега в лікарні. Коли вона прийшла то Олег сказав їй що її кохає. Олег дав їй тоді записку і попросив щоб вона прочитала цю записку на випускному. Коли закінчився випускний вона згадала про записку і побігла до нього на цвинтир. По дорозі коли вона бігла її збила машина а на руці в неї залишився надпис "Твой Олєжык!!!"


Кохання - це коли один за одного можеш померти!!!
Пожаловаться
Комментариев (1)
Светлая_тень    26.10.2008, 18:54
Оценка:  0
Светлая_тень
Тоді я - мертва.
Популярные заметки КІТ!!!
Реклама
Реклама
Популярные заметки