Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Черго-манія

17 июня´08 22:45 Просмотров: 803 Комментариев: 0
Ангійці жартують: навіть один англієць на зупинці утворює організовану чергу. Ми відповідаємо: не смішно (втім, як не смішно і після більшості англійських анекдотів). Ми відповідаємо відверто: це не дивина. Ми, мешканці та гості столиці, ладні стояти 40 хвилин, щоб потім сидіти десять. Але це теж не дивина. Ми, мешканці та гості столиці, ладні стояти 20 хвилин, щоб потім знову стояти ще десять. Нас, мешканців та гостей столиці, англійськими анекдотами не здивуєш і не насмішиш.
Ми, мешканці та гості столиці, утворюємо черги скрізь де це можливо. Навіть (як це не дивно) у супермаркетах. Ми, мешканці та гості столиці, утворюємо організовану чергу і нас (нас!) зовсім не турбують такі дрібнобуржуазні підступи ворогів як дві вільних каси поруч. Ми, мешканці та гості столиці, все одно будемо стояти в черзі зі своїми кошиками, візками та просто тримаючи у руках все те добро, яке взяли на полиці чудового магазину. Ми, мешканці та гості столиці, знаємо, чого варті. І ще ми знаємо, що порядна людина не може піти з супермаркету не утворивши черги з іще декількома добродіями. Англійці жартують — ми відповідаємо.
Ми, мешканці та гості столиці, не любимо англійських жартів, але любимо англійців (і шотландців теж). Ми, мешканці та гості столиці, утворюємо черги навіть на концерті сера Пола Маккартні. І нас (нас!) зовсім не зупиняє ані дощ, ані те, що до початку його виступу залишилось всього-на-всього 5 годин. Головне, що є міліцейський кордон і не менш міліцейське КПП. І тут вже, шановні добродії, гості та мешканці столиці, ми поводимо себе так, як належить порядним людям у таких ситуаціях.
Зранку ми, мешканці та гості столиці, виходимо з дому заздалегідь, щоб встигнути утворити чергу на зупинці. Після того, як чергу утворено (слава Богу! Вдалося!), можна спокійно (штовхаючи інших ліктями) сідати (заштовхувати тих, кому це вдалося раніше) у транспортний засіб. Але коли ми, мешканці та гості столиці, досягаємо меж зони відчуження київського метрополітену, ми, мешканці та гості столиці, дбайливо ставимось до власних чергоутворювальних прав і обов’язків. Ми, мешканці та гості столиці, стоїмо в черзі до каси, щоб потім стояти в черзі до турнікету, щоб потім стояти в черзі до вагону, щоб потім стояти в черзі з вагону, щоб потім стояти в черзі до ескалатора, щоб потім знову, вже ввечері, стояти в черзі до каси. Словом, у метрополітені та іншого роду транспорті ми поводимо себе як чемні та ґречні люди (а не як якісь англійські лайдаки).
Англійці! Не жартуйте! Ми, мешканці та гості столиці, можемо навести лад і у вас, в Англії.

Теги: брєд
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама