Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Биография

19 июня´08 9:37 Просмотров: 335 Комментариев: 0
Kristal Cayenne (Справжнє ім'я Кристина Морщавка) народилася в місті Марганець, Дніпропетровської області України. Мама здобула освіту в зразковому вокально-фольклорному ансамблі «Веселі Нотки», Бажання співати у Кристини з'явилося як тільки вона навчилася розмовляти, а може й раніше. З першого класу Кристина пішла навчатися в музичну школу, але провчившись 3 місяці вона кинула навчання із за «вчителів які на її думку багато від неї хотіли»…
Минув рік, дівчинка пішла у другий клас, та й одного дня у школу завітали керівники з вокально-фольклорного ансамблю «Веселі Нотки» та почали шукати малих зірок.
Прослухавши Кристину вони запросили її до себе на навчання… Так почала набувати яскравості мала зірочка.
01 червня 2001 року приймаючи участь в міському огляді дитячої творчості була нагороджена Дипломом в номінації «КРАЩІЙ ВИКОНАВЕЦЬ ЕСТРАДНИХ ПІСЕНЬ»
У середині 2001 році вона вже стала постійною солісткою ансамблю «Веселі Нотки»
У 2002 році переможець міського конкурсу солістів-вокалістів фестивалю «Таланти твої, Україно!»
У 2003 році зайняла перше місце в міському огляді дитячої художньої самодіяльності в рамках фестивалю «Таланти твої, Україно!»
У середині листопада 2003 року «Веселі Нотки» звітували окремим номером – вокально хореографічною композицією на великій сцені Національного палацу «України»
21 лютого 2004 року беручи участь у конкурсі «Міс Ноточка» була нагороджена ДИПЛОМОМ в якому їй присвоїли звання «Голосистий Соловейко», за зайняте перше місце в конкурсі, за любов до пісні, за високу виконавчу майстерність.
5 червня 2005 року відбувався перший Всеукраїнський фестиваль де зразковий вокально-фольклорний ансамбль «Веселі Нотки» зайняв першу лауреатську премію.
А вже у серпні 2005 у міжнародному дитячому центрі «АРТЕК» беручи участь у Четвертому Міжнародному конкурс-фестивалі дитячої та юнацької творчості «НАША ЗЕМЛЯ-Україна» була нагороджена трьома ДИПЛОМАМИ!
1. ЛАУРЕАТ 1 місце в номінації «ВОКАЛЬНЕ МІСТЕЦТВО» (народний спів)
2. ЛАУРЕАТ 1 місце з ансамблем «ВЕСЕЛІ НОТКИ» в номінації «ФОЛЬКЛОРНЕ МІСТЕЦТВО»
3. Переможець в номінації «ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ»

Кристина це ТАЛАНТ – і доказ цьому многократні перемоги в обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах.
Пожаловаться
Комментариев (0)
Популярные заметки kristalcayenne
Реклама
Реклама