Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Про пасіку й Лі.ру

21 июня´08 1:53 Просмотров: 709 Комментариев: 3
 Так от, власне, що приходить у мізки, розжарені до 38,8? А от що - млосно просяться надвір вірші, голосно потребуючи ручки (а ліпше простого олівця) і зошита в клітинку (бажано без полів папір світлий). А ти їх стримуєш, бо вже ізсередини вони видаються занадто клішованими і патетичними, а найгірше те, що навіть конвертування у прозу жоден з невипущених образів не врятує: ота проза буде страшенно пахнути Стельмахом і яблуневою деревиною. Або навіть оліфою і густим бджолиним сном.
 ..саме запаху оліфи не вистачає знайомому кулерному гудінню. Хоча, можливо, сплячі кібербджоли просто не люблять сильних запахів. Вони, ці бджоли, вже давно розучилися літати й кусатися, тепер їхня робота - бачити сни. Які транслюються у величезні пласкі (іноді ще квадратні) снозбиральні. Зрештою, ми - викрадачі снів, їх заручники і пожирателі...
 Витягти з-поза вуха ручку. Записати. Відігнати від ручки щура. Дописати речення. До крапки. Запостити. Вбити кібербджіл до ранку.

ЗИ: Лі.ру - зло! Люта, бєшена нінавіжу© й відхрещуюся!
Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
Роман_Андреевич    23.06.2008, 17:49
Оценка:  0
Роман_Андреевич
1. а, ну то да. На ЖЖ зріліші люди.
Роман_Андреевич    22.06.2008, 16:10
Оценка:  0
Роман_Андреевич
теж хворієш?..

пс. а взагалі, чому це ліру - зло?...
Veselkova    22.06.2008, 16:10
Оценка:  0
Veselkova
ТИ мене питаш? ну я ж,кажися.колись уже постила на цю тему. Остаточно вбила мене пісочниця "а давайте довго писати пости на папірець,а тоді в один день як напостимося, як нацитуємо одне ожного,як закаментим, і таки порвем той ЖЖ!" ну не йоли-пали? за весь час знайшла там лиш пару людей,інколи цікавих "на почитати",та й то...рідко-рідко. А все інше-здоровецька агресивно-депресивна пісочниця...отаке..
Реклама
Реклама