Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

щастя поруч..

26 июня´08 12:21 Просмотров: 255 Комментариев: 0
скільки цікавих знайомств могло б статися якби..
-люди не затикали вуха навушниками з горлаючою музикою..
і я люблю музику, і я її слухаю в дорозі, в транспорті..це цілком нормальне і приємне явище..
але вчора спостерігала ситуацію - йде цікава, молода, приємної зовнішності леді. за нею йде цікавий, симпатичний, спортивної статури молодий чоловік. природньо, що вона йому сподобалася.
кульмінація настала тоді, коли він вирішив озвати її.- симпатична незнайомко, а як вас звати?..дівчино..
раптом в неї з кишені випадають гроші, він опиняється поруч з ними, піднімає. вона озирається, бачить його і йде далі. він знову намагається її озвати. потім підбігає, віддає гроші..вона киває йому "дякую", знов застромлюючи лихо-навушник. він розвертається і йде. вона проходить кілька кроків і обертається. кілька митей дивиться у слід, з вуст злітає "класний...", потискає плечима і йде далі, мугикаючи щось під ніс..
я стала випадковим свідком цієї ситуації.
стояла і думала - ех, гарна була б мабуть пара..по-різному в принципі могло все скластися. закономірностей нема.але..все ж.
музика вічна, але такі шанси доля дає ох як нечасто.
люди, дивіться, хто поруч з вами. можливо і ваше щастя стоїть поруч з вами у вагоні метро чи на касі в супермаркеті. можливо саме воно сьогодні посміхнулося вам в маршрутці чи поступилося місцем в трамваї. а може це тей красунчик, що зупинився вам на пішохідному, пропускаючи вас, чи той, що привітався і посміхнувся, заходячи в ліфт на сьомому?

щастя поруч...
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама