Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

...

26 июня´08 17:46 Просмотров: 429 Комментариев: 2
Якось на людьми ненависному шоу "Свобода Шустера" обговорювали українсько-російські конфлікти (там ще шоумен Жиріновський розважав глядачів :)
В залі сидів член російського "Яблука" на ім"я Ілюша. Так от, хлопець здивував своєю заявою, що буцімто пройшовся київським Узвозом і в сувенірних лавках побачив величезну кількість фашистської символіки. Брехня! Прийнамні в травні такого не було...
Торік, російські кореспонденти розповсюдили чутки, що в Києві справжній "бум" на ляльку-Гітлера, яка продається в багатьох крамницях міста. Шукала в Центрі, хотіла щось оригінальне привезти в подарунок знайомому німцю, але не бачила...Виявилось черговою російською брехнею. Трохи засмутилась -доведеться шукати іньший подарунок.
...Натомість бачила нині (як повідомила сама продавщиця) дуже популярну націоналістичну символіку, зокрема особливим попитом користуються футболки з надписом "Слава Богу, що я не москаль".То це є проявом фашизму?
Чи може для російського державного керівництва фашизм - червоно-чорний стяг?..
Росіяни дуже лякливо відносяться до українського націоналізму (до речі, правильно роблять:)...І дивно, що жалюгідні час від часу приписують націоналістам міжрасові війни...У своїй країні вони добре знають хто є учасниками.
В Росії рух СН дуже сильний. Причому існує на легальному рівні...Один лідер пітерської групи казав, що комусь із високого керівництва то є вигідним...Десь це можна зрозуміти: вєлікая російская імпєрія догралась...І міжрасові війни набуватимуть дедалі більшої ескалації насильства. В РФ вже почали створюватись осередки кавказців і африканців (характер їхнів наступів суттєво різниться від скінівського: перші ведуть боротьбу залізом і стрільбою, іньші здебільшого кулаками і ногами).
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Timing    05.07.2008, 23:01
Оценка:  0
Timing
За що я ненавиджу Росію, так це за їхніх політиків з гіпертрафованими імперськими амбіціями та їхні мас-медіа, які роблять з України тупих сельських виблядків...
Опришок  (аноним)  27.06.2008, 22:25
Оценка:  0
Опришок
власне, свастика ще до першої світової війни була однією із відзнак Пласту.
Реклама
Реклама