Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Чому?

28 июня´08 23:46 Просмотров: 294 Комментариев: 0
Чому все так склалося? Чому це сталося саме зі мною? Чому я полюбила саме тебе? Де ти взявся на мою голову?
Чому коли я бачу тебе я забуваю про все, про друзів, про свою гордість, про те, що вона у мене є, про силу волі?
Чому я не можу тебе забути, не думати про тебе, розлюбити, викинути з серця, полюбити іншого (достойнішого)?
Пройшло вже досить багато часу я старалась тебе забути, але час не лікує, цей вислів придумав той, хто ніколи не любив у своєму житті.
Чому у мене не вистачає духу підійти до тебе і прямо сказати: “ Я люблю тебе, але пішов ти к чорту. Ти самовпевнений нарцис і ти мені не потрібен”. Колись я тобі це скажу.
Скільки можна мучити себе, я не знаю, але це почуття кого хочеш позбавить сну і радощів життя? Раніше я була веселою і життєрадісною людиною, але після зустрічі з тобою мене ніби підмінили. У мене різко змінюється настрій, ніщо мене не радує, майже ніщо не цікавить. Чому мені так боляче?
Знаєш, ти мені нічого не винний, але так хотілося б щоб у мене на світі була людина, яка хоча б на половину любила мене, так як я люблю тебе і хотіла б я щоб це був ти.
Ти навіть не уявляєш скільки разів я переконувала себе, що ти придурок, слів не вистачає щоб описати твою особу, але все марно.
Я не можу і дня прожити не подумавши про тебе.
Чому я не взмозі зрозуміти тебе? Чому?
Говорять, що протилежності притягуються, ти спокійний і невизначений, я – та, що любить все планувати наперед. Чому цей принцип подіяв лише на мене? Чому ти запав мені в душу? Чому ти мені подобаєшся і я тебе люблю? Так, люблю. Але, якби ти знав як тяжко мені далися ці слова.
Що говорити про твоє відношення до мене, воно змінюється залежно від твого настрою і обставин.
Розставивши всі крапки над і повинна сказати тобі, що зможу прожити без тебе, але не зможу забути і нікого не зможу полюбити і не полюблю, так як любила тебе, тому що у мене в душі назавжди залишиться біль і порожнеча.
З часом біль зменшиться, але не зникне і порожнечу ніхто і ніколи не зможе заповнити...
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама