Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Коли ми замислюємося про майбутнє,можливо,ми боїмося, що наше покоління

30 июня´08 17:39 Просмотров: 250 Комментариев: 1
Коли ми замислюємося про майбутнє,можливо,ми боїмося, що наше покоління його не має.Та на щастя, ми - теперишнє світу, а від того, як ти живеш в ці хвилини, залежить твоє майбутнє. Ми з оптимізмом можемо дивитись на своє життя через 10, 20 або 30 років.
Багато моментів з нашого життя покривають наше серце мороком та сумом. Але сум - це нормальна реакція на світ, що оточує тебе. АЛЕ чомУ? Багато молодих людей сьогодні не можуть знайти своє місце на сходинках соціальних груп. Не всі роблять те, що хочуть, підкоряючись стимулу до сучасного. Та ми ніколи не думаємо про наслідки: втрата самоповаги, гідності,одягнена "маска" своєї особистості.Деякі слабохарактерні підлітки, яким бракує самоповаги, намагаються стати тим, ким він не є. Дехто стає "крутим" або шукає екстремальних пригод. Але крикливий одяг чи косметика лише прикриє твій комплекс неповноціності. Очевидно, що ми не можемо бути на 100% впевнені в щирості та справді в сильній особистості. Дуже часто ми розчаровуємося в людях, які шукають вигідної позиції в суспільстві. Ми стаємо недовірливими та замкнутими, боячись повторити свою помилку при виборі світу своїх думок...
Все це впливає на майбутнє,бо ми не можемо сміливо йти вперед, щоб досягти своєї мети. Ми зупиняємось, бо не знаємо. що чекає кожного. Наше майбутнє в наших руках. НЕ випусти його через обман, бо ніхто не може бачити очима того, що сховане глибоко в серці. Ми індивіди, особистості - всі ми різні. Але простота наших сердець схожа:це слова наші і висловлювання розуму до знань.
Пожаловаться
Комментариев (1)
Где_То_тАм    01.07.2008, 13:14
Оценка:  0
Где_То_тАм
эх..твой ниГ напоминает одного человека..=)
Реклама
Реклама