Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Ініціатива "ГЕТЬ СУДІВСЬКЕ СВАВІЛЛЯ З УКРАЇНИ!". Лист Президенту України.

1 июля´08 23:07 Просмотров: 356 Комментариев: 0
Шановний Вікторе Андрійовичу,

Лише тільки у 2006 році Державний бюджет України сплатив за Рішеннями Європейського суду з прав людини понад 9,270 млн. гривень за інформацією Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Юрія Зайцева.

Скільки коштів втратив державний бюджет України з 2002-2008 рік від порушення суддями України ст.129 Конституції України, яка встановила, що ”Судді при здійсненні правосуддя незалежні і підкоряються лише закону”, ”Основними засадами судочинства є законність”, ми не знаємо (просимо Вас задати це запитання Мін'юсту). Але державний бюджет України продовжує розплачуватись грошима народу за суддівське свавілля в Україні проти цього ж народу, а судді, рішення яких Європейський суд з прав людини визнав такими, що порушили ст.129 Конституції України, лишаються безкарними і безвідповідальними.

Судді, користуючись своєю повною безвідповідальністю, прямо порушують норми ст.129 Конституції України, яка встановила, що основними засадами судочинства є законність.

Зупинити суддівське свавілля і безкарність, надати громадянам України чесне справедливе неупереджене судочинство може тільки Верховна Рада України, забезпечивши дієву реалізацію ст.126 та ст.129 Конституції України, під гаслом "Геть судівське свавілля з України!"

Пункти 4), 5) абз.4 ст.126 Конституції України встановили, що Суддя звільняється з посади органом, що його обрав або призначив, у разі порушення суддею вимог щодо несумісності і у разі порушення суддею присяги.

Рішення Європейського суду з прав людини про порушення Україною прав людини приймається цим Міжнародним судом після проходження всіх судових інстанцій національного судочинства.

Рішення Європейського суду з прав людини прийняте проти України є прямим доказом того, що суддями України прямо порушено вимоги ст.129 Конституції України, яка встановила, що основними засадами судочинства є законність та п.п 4), 5) абз.4 ст.126 Конституції України, яка встановила, що Суддя звільняється з посади у разі порушення суддею присяги,свідчить про порушення суддями норм Конвенції про основоположні права і свободи людини, про порушення суддями ст.6 Закону України ”Про статус суддів”: ”Судді зобов’язані: - при здійсненні правосуддя дотримувати Конституції та законів України, забезпечувати повний, всебічний та об’єктивний розгляд судових справ з дотриманням встановлених законом строків”, свідчить про порушення верховенства права, тобто суддівську не кваліфікованість і несумісність зі своєю посадою, або порушення суддями присяги і не бажанням керуватись Конституцією, яка встановила, що основними засадами судочинства є законність.

Ніщо так дієво не вплине на національне судочинство, як персональна відповідальність за прийняття незаконних необґрунтованих рішень. Судді України зобов'язані відповідати за свої незаконні Ухвали, Постанови і Рішення, які Європейський Суд з прав людини визнав такими, що порушують права людини. За справою відносно якої прийнято рішення проти України, починаючи з суду першої інстанції, апеляційної інстанції, касаційного суду, конституційного суду - всі судді повинні нести персональну відповідальність за незаконно прийняті рішення які порушують права та свободи громадян України і в залежності від величини та тяжкості провини нести не тільки цивільну, адміністративну, але й кримінальну відповідальність у відповідності до Конституції України.

Для визначення провини або ж невинуватості кожного з суддів, рішення яких Європейським судом з прав людини визнано такими, що порушують права людини прокуратурою, має бути проведено докладне розслідування, яке визначає ступінь провини, некваліфікованість конкретних суддів, а також розмір шкоди, нанесеної державі діями некваліфікованих осіб на посаді суддів, та поверненням (хоча б частковим) народних коштів до державного бюджету України, шляхом стягнення штрафів, конфіскації майна, або ударною працею бувших суддів на благо суспільства у місцях позбавлення волі за особливо великі збитки.

Для реалізації програми "Геть суддівське свавілля з України!" необхідно доповнити Закон України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини" пунктом 5 ст.14 : "Судді України рішення яких Європейський Суд з прав людини визнав таким, що порушує права людини, звільняються з посад суддів назавжди, без права виконувати професійну діяльність судді в Україні у випадку доведення їх не кваліфікованості або порушення ними ст.129 Конституції України", доповнити ст.16 Закону України "Про порядок обрання на посаду та звільнення з посади професійного судді Верховною Радою України" пунктом 2 : "Суддя, обраний безстроково, рішення якого, Європейський Судом з прав людини визнано таким, що порушує права людини звільняється з посади судді у випадку доведення його не кваліфікованості на підставі порушення ним ст.129 Конституції України, на підставі порушення суддею пунктів 4), 5) абз.4 ст.126 Конституції України, назавжди, без права цій особі на території України здійснювати суддівську діяльність. Ця норма набирає чинності з дня її опублікування і застосовується до правовідносин, які виникли з моменту набуття чинності Конституції України і має зворотне застосування". Доповнити ст.20 Закону України "Про прокуратуру" пунктом 7): "в обов'язковому порядку провести слідчі дії для з'ясування величини провини всіх суддів України рішення яких визнано Європейським судом з прав людини такими що порушують права людей і верховенство права, з визначенням розміру нанесеної матеріальної шкоди та іміджу державі, бюджету України, пов'язаних з виплатою штрафних санкцій за рішенням Європейського суду з прав людини, та подати до суду для відшкодування цими особами збитків державного бюджету України у відповідності до норм цивільного, адміністративного або кримінального законодавства".

Ми не не наполягаємо саме на такій редакції законодавчої нормотворчості, але впевнені, що ці законодавчі зміни :
1. Нададуть Вашій політичній силі додаткової прихильності по всій території України, бо громадяни всіх регіонів масово потерпають від суддівської безвідповідальності та безкарності;
2. Селекціонують суддівський корпус в такий, що буде намагатись не порушувати права людей та зменшить кількість цих порушень;
3. Очистять суддівський корпус від порушників прав і свобод людей;
4. Втілять в реальність ст.3 Конституції України : "… Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави".
5. Покриють (зменшать) втрати державного бюджету від зобов'язання сплачувати штрафи за невиконання Україною ”Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод”.
6. Нададуть державі справедливе судочинство без зайвих судових реформ, пов'язаних зі зміною Конституції України та витратами державного бюджету на їх проведення.

З повагою і вірою в європейське майбутнє нашого народу,
Президент ВПС "Гільдія Акторів Кіно" Артур Лі,
Президент ВПС "Гільдія Винахідників" Євген Рудницький та інші громадяни України.
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама