Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

ich wurde zu oft betrugen....

3 июля´08 16:51 Просмотров: 247 Комментариев: 1
Чому так буває, шо навіть друзі відвертаються? Не кажу, шо в мене тих друзів багато, але є такі шо крим-рим пройшла і тут як по фейсу кирзовим чоботом.Боляче і навіть якщо біль можна стерпіти, то моральний аспект цього "чобота" залишає після себе довгий і неприємний aftertaste.
Можливо я забанато про себе думаю, або роблю зашвидко висновки і взагалі мене тяжко витримати.
Невже в цьому світі дійсно все так: "кожен за свою шкуру", чи просто мені треба легше дивитися на...або ж менше очікувати від людей.
Вони знайшли собі вчора нову забавку, а я стояла в тіні. Вони навіть з вихованості не зробили вигляду, шо хочуть затримати мене, особливо вкололи його слова... Звичайно, публіка була illustrissima, куди мені, до їхніх висот!
Нє, я не стаю в позу ображеної, вони подзвонять- знову буде все ок, може і мені іноді заходить, буває дуже сильно і надовго.Чи це просто реакція на те, що цього разу все не вийшло так як я хотіла, тобто по-моєму.
Я давно перестала зважати на підступність людей, але іноді мене просто такі речі вибивають і я щиро дивуюсь ну як так можна? З такими темпами я скоро зачерствію тут і до мого обличчя прилипне маска з удаваною солодесенькою посмішкою.
Мені страшно. Шо буде, якшо це методи виживання, а виживає найсильніший?Мені страшно від того, що мені доведеться всю себе акуратно запечатати в амфору і сховати десь на дні, а ззовні бути камуфляжем, чи то пак муляжем...з пап"є маше...з ідіотською удаваною посмішкою кивати гловою різній собаці відповідь на те, що вона буде займати моє робоче місце роблячи своє домашнє завдання...
В тому світі нікому не можна довіряти, а коли виявляється, що довіряти не можна тим, кому вже давно довіряєш...???
Пожаловаться
Aida_Luciferi ограничила круг пользователей, которые могут комментировать заметку
Комментариев (1)
vinsent_vega  (аноним)  04.07.2008, 16:43
Оценка:  0
"Роби добро і пускай його на воду"

1.Зрозумій, твої друзі нічого не зобов'язані робити хорошого. 2. Ображаються лише на людей, яких поважають.
3. Якщо "зачерствієш" - це тільки погіршить твій стан. Життя настільки класна річ, що не варто зважати на різні дрібниці, які псують нам життя. Навіть якщо вони на перший погляд здаються важливими.
Реклама
Реклама