Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

МОЇ МОТОУРОКИ ПОЧАЛИИИСЬ!!! УРРРАААААА!!!

4 июля´08 12:34 Просмотров: 1207 Комментариев: 14
Ну що, господа прісяжниє, льод тронулся...

Я таки знайшла інструктора з мотоводіння.До того ж, згідного давати мотоуроки на СВОЄМУ мотоциклі—не всі жадібні, виявляється, у світі і не всі матньою трясуть невротично за хоч і недешеве, але все таки ЗАЛІЗО.За це було немало суперечок і власних думок серед знайомих мені байкерів-- але!...:) Першим моїм вчителем ще стала дівчина :) Ілона, без всякого пафосу дякую тобі, що стала моїм першим мотоінструктором!Але ти так далеко, щоб продовжити навчання, що мені довелося тобі зрадити з київським мотовчителем ( вірніше, броварським ) ;)

Отже, «Yamaha DrugStar», 400 кубиків ( страаашно недосвіченій Ксю! ), 240 кеге ( як нагадування—краще втримати, аніж потім піднімати з земл:) )—періодично на певний відрізок часу буде моя:) Хоча, може, кубиків я поспішила боятися—кажуть, що все таки треба опановувати мотоциклом, починаючи саме з такої кубатури двигуна, дехто з київських мені на повному серйозі пропонував почати вчитися на 600-кубовому)))Ну, раз пропонують—значить, знають)))
Ціна—Божа, як для Києва і околиць)))Плюс, була така постановка питання, що за заняття я плачу одну й ту ж саму суму, але відкатую практику стільки, поки хочу ( або поки з ніг/коліс не впаду))) )Вчитель не тільки вміє їздити, але і вміє навчити:)Має жилку до науки, я би сказала. Можу стверджувати, що я безтолкова у житті, але все таки якусь межу певну терпіння треба та й мати, аби когось чомусь навчити. І ще ( не побоюся вкотре зачепити провокативну тему ) треба вміти не перецінити і недооцінити вміння, бажання і знання слабкої половини людства, небайдужої до мотоциклів. Бачу, це все є у Юрка.
Невелииичка незручність—на мотоуроки їжджу у Бровари, але це компенсується пристойними природніми умовами для навчання:дорога в лісі ( не паскудна ( шмат асфальту ), але і не ідеальна ( місцями розбита, для навиків їзди «із западлом»))) ), машини і люди на ній виникають вряди-годи-- плюс сполучення Києва з Броварами, слава Богу, пристойне.
Не посоромлюсь сказати, що до початку моїх броварських мотоуроків я вже все забула, що вміла нескладного на моті,—практики нема, гаспада, практики!

Перший мотоурок розпочався з того, що ми з Юрком ( моїм мотовчителем ) бігали навколо мота, Юрко показував на всякі металеві і штуки і питав, що то є і для чого.Згадала.Вам розказати про мурашки по шкірі, коли сіла за кермо?Все таки 400 кубиків, 240 кілограмів.Ніхто, звісно, не збирався стартувати з місця в кар»єр, але все таки!...«Тримай його»-- втримала.«Здай назад і розверни»-- човгаючи, крекчучи, відштовхуючись ногами, по горбах і піску попхала в задньому напрямі свій тимчасовий двоколісний скарб ( думала, що з незвички грижу зароблю!))) )Зробила.Для впевненості, що має діло не з абсолютним чайником, Юрко наказав мені декілька разів проїхати біля гаража «від осьо, Оксана, і до туво».Після цього вперіщив клятий дощ.Сховалися в гаражі, але хвилин сорок, поки ляпало з неба, проговорили на теми теорії.Потім святі опам»ятался і припинили те дощове беззаконня:), і ми з Юрком поїхали на лісову дорогу.

І почалося...Завести двигун, рушити, проїхати, зупинитися, вимкнути двигун, завести знову...«Нейтралка», зчеплення, стартер, перша передача, газ, гальмо...І так разів двадцять.Юрко реготав:«Оксан, ти дуже добре проїхала цей шматочок, але ти ж мала мені показати, як ти вмієш зупинятися.Забула, що я просив?» :D Юрку, ти справжній методист у навчанні, скажу я тобі.Я і досі дивуюся, як ти ВІДЧУВАЄШ, ЩО у мене ще не на автоматі.Мотор глухнув сто п»ятдесят разів, мені соромно було—вчитель був незворушний:«Практика—і тільки!»За півгодини почалося перше прозріння—навряд чи варто описувати, що більшість речей у мотоїзді відбувається на підсвідомості, тут важко м»язову пам»ять описати словами.Осміліла, навіть вирішила не на дорозі розвернутися, а об»їхати поміж дерев через підступні горбки і траву– уххх, отут і адреналіну хлюпнуло в шлунок!Навіть прокинувся істинний жіночий інстинкт запищати, як ото часто роблять всі порядні дівчєта і жінки в момент життєйьскої непевності :D Юрко ж нєвозмутімо дивився, як я на важкому моті вирулюю з тих горбків)))))))))

«А тепер проїдь ооон до тої калюжі»Тільки того й тре!Довольна, порулила.Йооо-майооо!Автобус назустріч на вузькій дорозі, до того ж, типу «Неоплану», Юрко далеко))))))Водій вирішив цього разу не душити мотоцикліста і з переляку притискався до кущів, як тільки міг :D
Півтори години злетіло, як і не було їх.«А тепер зробимо неможливе.Сідаєш і їдеш стільки, скільки хочеш,-- аж до турбази і далі»( Автобуси назустріч, безпечні туристи, безтолкові пішоходи, їжаки, переходячі дорогу!—Юрко у мене вірить, ААА!))) )Тут дозвольте опустити процес «їдеш, скільки хочеш», бо зависнете на цій гілці до ранку—але я готова описати кожен метр тої самостійної їзди, кожен камінчик, кожну калюжу!Хотіла з шиком заїхати на турбазу—але пожаліла емоцій туристів)))))))))Може, даремно?—ліс великий, тікати є куди, аби там і сто чоловік бігло врозтіч)))))))))На дорозі, хоч це ще і не було заплановано вчительським планом, спробувала і вперше переключитися на вищу передачу—ляпотааа!Правда, робила це якось по-злодійськи, серце гупало, швидко поверталася до першої передачі—Юрка нема поруч, нема кому ловити))))))
А потім ми поїхали ( я на рідному і звичному місці надупника ) до гаражів знайомитись з Романом, з яким пізніше маю їхати у свій перший дальнобій.«Оксана, я тут з Романом постою, а ти сідай і їдь на ту ж дорогу відкатувати програму»-- «Сама??!» о_о -- «А я що, за тобою бігати буду?» :D : D : D : D : D : D Юрік, дякую, що поступав по-чоловічому!! )))))))))Ну, поклала би я на малій швидкості той мот в кущі-- чи ж щось трапилося би серйозного?Але після ТАКОЇ довіри я просто НЕ МОГЛА його покласти!

Три години проскакали непомітно!Потім Юрко побачив, що я би їздила та й їздила і не збираюся проситися додому, і так обережненько, щоб не подумала, що ламає домовленості:«Може, ми би згорталися?» :D Бідний вчитель!Сидіти у спеку з телефона в асьці безпробудно три години, поки Ксю, розчервоніла і завзята, качає колеса взад-вперед по лісовій дорозі—треба дійсно терпіння мати!))))))

Опис Ксю після першого тригодинного уроку: ноги мокрі ( їхала через калюжі ), джинси заляпані, волосся закуйовджене, розчервонілася і впріла, ніби вагон розвантажувала,—але писок довооольний!Правда, два дні після того була крепатура, рук-ніг після сіпання отих 240 кілограмів не чула, по сходах спускалася, як робот Вертер :D

ДАЛІ Є І БУДЕ!

Люди, я тут читала перший досвід інших: я в кущі не падала, ноги при зупинці ставити на землю не забувала, чужу бараболю не толочила, дерев не «рахувала»-- може, я якось не так вчилася їздити? :D

Ось на цьому мотикові я почала свої мотоуроки:-- посилання на фото з найпершого мотоуроку. Я там ще фото заховала, де я на мотоциклі замучена ( нема чого на мене, таку, дивитися!)))))) ), але хто в друзях, можуть побачити.

Пожаловаться
Комментариев (14)
Отсортировать по дате Вниз
Ayolante    07.08.2008, 23:55
Оценка:  0
Ayolante
На жаль там живу нея.... ну чи ще можна сказати на жаль я там не живу, але дуже часто буваю))
Байкер_Ледi    07.08.2008, 23:55
Оценка:  0
Байкер_Ледi
Нічого)Київ не настільки великий, щоб стикнутися)
Ayolante    06.08.2008, 23:40
Оценка:  0
Ayolante
Нема чого) Все одно МТ це як не прикро казати.. але брухт... є звісно прикольні перероблені екземпляри.... але.... нове покоління вибирає " японців-китайців" Доречі, а я здається тебе бачила на русанівці)) Ти десь там живеш??? :09:
Байкер_Ледi    06.08.2008, 23:40
Оценка:  0
Байкер_Ледi
Ага!А ти?
Ayolante    04.08.2008, 23:07
Оценка:  0
Ayolante
:02: я коли в перше його намагалась завести на "кіку" стрибала як навіжена)) Потім навилась, як показав досвід не так і важко... просто не зручно... у мого "Щастя" колись був МТ... знаєш, дуже весело коли він глохне на світлофорах.. картина маслом.. він тримає ручку газу, а я намагаюсь завести це створіння іноді навіть вдавалось)))))
Байкер_Ледi    04.08.2008, 23:07
Оценка:  0
Байкер_Ледi
:D
Заздрю!
Ayolante    03.08.2008, 09:40
Оценка:  0
Ayolante
:62:Молодець, я думаю все вийде так як треба :05: А я ось на МТ вчилася...ото сміху було.... :07:
Байкер_Ледi    03.08.2008, 09:40
Оценка:  0
Байкер_Ледi
А я сама хочу на МТ!...Навіть хочу з ножного стартера навчитися заводити!:)
Ayolante    31.07.2008, 21:40
Оценка:  0
Ayolante
уроки це добре)).а чому не в мотошколі...і як плануеш бути з посвідченням водія?
Байкер_Ледi    31.07.2008, 21:40
Оценка:  0
Байкер_Ледi
Мотошкола мені обійшлася би дорожче.А на права буду здавати))
vault_boy    07.07.2008, 10:38
Оценка:  0
vault_boy
ну новий зараз не знайдешь, а б.у. в районі від 5000 до 6500$ але усі в найкращому стані, а деякі навіть з аерографією на баці))
Байкер_Ледi    07.07.2008, 10:38
Оценка:  0
Байкер_Ледi
Але за задоволення варто платити)))
vault_boy    04.07.2008, 21:14
Оценка:  0
vault_boy
класний мот))
а я ось вирішив назбирати на Honda Shadow 400))
Байкер_Ледi    04.07.2008, 21:14
Оценка:  0
Байкер_Ледi
Кико коштує?))
Реклама
Реклама