Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

...

9 июля´08 15:16 Просмотров: 902 Комментариев: 23
На твоїх джинсах американський прапор
На твоїй майці – канадське кленове листя

....................................................

Ти знову купиш струйові німецькі шузи
Твої вуха давно вже звикли до чужої музики


Історія перша
Історія дуже типова. Тоді ще 8-річна Олена переїхала з батьками на ПМЖ в Італію після того, як татка запросили на службу в успішну компанію. Родині надавалось житло, гарантувався високий прибуток. В Запоріжжі умови життя були складними для сім"ї, тому не довго думали, хоч було трішки шкода кидати всіх родичів і друзів.
Вже в чужій країні, Оленку віддали в місцеву школу, і скоро дівчинка загаворила італійською.

Історія друга
Він мені відразу заявив: "ненавиджу Україну і все, що з нею пов"язано! Ще 2 курси в університеті і переїздитиму в Москву. Там моє життя поліпшиться. Там нема довбаних політиків, жлобів - що є в Україні!". Коли я спитала, а що він зробив для України, щоб життя тут покращилось, хлопець відповів: "Не вистачало щоб я щось давав Україні!!! ...Приношу в пожертву хіба що порожні пляшки"...


Історія третя
За радянського союзу життя для Оксани було не легким. 18-річною її покинули батьки (поїхали на заробітки в Польщу). Їй було дійсно важко. Перед самим розвалом СРСР в неї народилася дитина. Шлюб тримався недовго (так часто буває: поки молоде поспішаєш одружитися/вийти заміж, але потім, іноді, розумієш що не твоя то половинка). Після розлучення, її колишній чоловік був злий на Оксану...Так само як і вона на нього. З дитиною не дозволяла бачитись. Тягнула все на своїй шиї. Це було важко! Але дуже скоро життя посміхнулося. Вона познайомилась з привабливим і не бідним (це так - до речі...) французом. Українки завжди славились своєю красою! Тож пара одружилась і жінка переїхала у Францію. Дуже скоро там знайшла хорошу роботу. І донині живе та працює у Франції. Її малеча вже виросла і скоро матиме братика.
Повертатись до України не планують. У Франції життя налагоджене. Франція цінує цю родину.
В Україні такого не було і нема. Бо при владі ті, хто свої інтереси ставлять на перше місце, навіть можна і по людям "пройтись". Люди ж звикли!
Зате Яценюк їздить закордоном і закликає заробітчан повертатись. "Імєлі ані ввєду" ті заклики...Не словом , а ділом (чиє це гасло?)...Добробут в родині, добробут в державі (чи щось таке...Теж, якісь політикани з таким гаслом балотувались на позаминулих парламентських). Звикли таке чути?

...Коли є можливість отримати ПМЖ за кордоном, тільки дуже стійкі або патріотичні українці залишаються в Україні, все так наївно сподіваючись, що життя зміниться на ліпше, що вони принесуть користь державі! Що Україна обов"язково зазнає економічного і духовного піднесення! Але, поки, це лише мрії...Бо не так все просто!

Мовою цифр: за даними Держкомстата, чисельність населення України на 1 травня 2008 року та середня за січень-квітень 2008 року становила 46 263, 1 тис. ;
за даними Інституту народознавства НАН України, на сьогодні за кордоном перебуває близько чотирьох із половиною мільйонів українських трудових мігрантів. Найбільше наших у Росії — 2 мільйони, потім в Італії та США — по 500 тисяч, а також у Польщі — 450 тисяч осіб. Далі в рейтингу найпривабливіших «робочих місць» йдуть Іспанія (там працюють близько 250 тисяч наших співвітчизників), Чехія (150 тис.), Португалія (75 тис.), Греція (75 тис.), Велика Британія (70 тис.), Нідерланди (40 тис.).
Як прогнозують вчені, до 2025 року українців буде 37 мільйонів


Ц.Ш. а вчора нарешті побачила свого хорошого товариша - Сашка. 2 роки тому він виїхав в Москву на заробітки. В Росії хлопець мав дуже вигідне економічне положення. Але Батьківщина покликала свого сина додому. І він повернувся! Хоч статки тут будуть не такі високі...
Пожаловаться
Комментариев (23)
Отсортировать по дате Вниз
Timing    13.07.2008, 00:45
Оценка:  0
Timing
Ой, так, я трохи не там подивився))))
Я мав на увазі Інститут народознавства НАН України.
Timing    12.07.2008, 01:09
Оценка:  0
Timing
Держкомстат дуже помиляється у своїх данних. В одній тільки Італії чистло можна збільшувати удвічі...
Зося_Квітнева    12.07.2008, 01:09
Оценка:  0
Зося_Квітнева
Можливо, але держкомстат не надавав таких даних
Опришок  (аноним)  10.07.2008, 11:52
Оценка:  0
Опришок
Зоряна_Ноче, бачу, ти не віриш у свою життєрадісність?!
Ось цитата твоїх слів "Ц.Ш. а вчора нарешті побачила свого хорошого товариша - Сашка. 2 роки тому він виїхав в Москву на заробітки. В Росії хлопець мав дуже вигідне економічне положення. Але Батьківщина покликала свого сина додому. І він повернувся! Хоч статки тут будуть не такі високі...", на основі якої я зробив такий висновок
Опришок  (аноним)  10.07.2008, 11:48
Оценка:  0
Опришок
Так, скиглять політики, які не при владі, але оскільки в Україні влада часто міняється, то по суті скиглять майже всі українські політики. Ось цим вони мені не подобаються.

Невже 1000 гривень платять у випадку смерті?! Ти жартуєш?! Мені здається, що мали б платити більше.

стосовно демократії - ти можеш з усією певністю передбачити результати виборів до Верховної Ради або Президента? Отже, є певні елементи демократії, але водночас є багато продажності у владних коридорах.
Опришок  (аноним)  09.07.2008, 22:55
Оценка:  0
Опришок
Зоряна_Ноче, я захоплений твоєю стійкістю та життєрадісністю. :01: :01: :01:
Зося_Квітнева    09.07.2008, 22:55
Оценка:  0
Зося_Квітнева
я життєрадісна? о_О ))
Опришок  (аноним)  09.07.2008, 22:42
Оценка:  0
Опришок
А Гітлер в Україні не можливий. Українці надто демократичні і водночас надто роз'єднані.
Можливо окремо у Західній чи Східній Україні гіпотетично міг би виникнути уряд, близький до гітлерівського, але коли брати усю Україну в цілому це виглядає неймовірним.
Зося_Квітнева    09.07.2008, 22:42
Оценка:  0
Зося_Квітнева
т. зв. "демократія" в Україну прийшла відносно недавно. але й нині вона не діюча. поглянь: хіба країною править народ?
Опришок  (аноним)  09.07.2008, 22:39
Оценка:  0
Опришок
а решту розікрали.
Хоча й досі у ЖЕКу на карті мого району ці будинки позначені як такі що мають паркет...

Катастрофи... Життя загиблим неможливо повернути.
Все держава сплачує родичам загиблим ті компенсації, які передачені чинною нормативною базою, якби цього не було, то б опозиція обов'язково цим скористалася для критики уряду.
Просто за Союзу дрібних чиновників привчили бути безвідповідальними - ніхто ні за що не відповів. Адже потрібно було тільки тупо, бездумно виконувати вказівки із Москви.
Зося_Квітнева    09.07.2008, 22:39
Оценка:  0
Зося_Квітнева
життя не можливо повернути, але в катастрофах (прийнамні ті, що останнім часом відбувалися в Україні) смертельні випадки можна було б уникнути.
"Все держава сплачує родичам загиблим ті компенсації"
1000 грн. за життя людини через провину держави - то це є "компенсація"?!
Опришок  (аноним)  09.07.2008, 22:31
Оценка:  0
Опришок
Дорога Зоряна_Ноче, я не стверджую, що ти скиглиш. Пишучи про скигління, я мав на увазі багатьох наших українських політиків.

Стосовно корупції за радянських часів - воан тоді також мала широкий розмах, але на більш побутовому рівні, бо за гроші тоді багато не можна було купити. Тому необхідно було мати всілякі зв'язки, щоб дістати потрібний товар - одяг, взуття, меблі, ювелірні прикраси.
Я пам'ятаю, як моя мама шукала ходила до знайомої, яка працювала на складі.
А багатоквартирні будинки, які будувалися за Союзу?! Хтось відповідав за цей брак?! Особливо це стосується панельних будинків!!! Наприклад, у моєму та в кількох сусідніх будинках, що одночасно за планом, мав бути паркет у квартирах. Його поставили тільки на перших поверхах
Зося_Квітнева    09.07.2008, 22:31
Оценка:  0
Зося_Квітнева
за моїми спостереженнями, скиглять ті політики, які нині не при владі (а що їм ще робити, як не скиглити?! :)
.."за гроші тоді багато не можна було купити" нині гроші відіграють важливу роль, тільки іноді не зайвими є й зв"язки.
...про забраковані речі за радяни, я чимало чула)
Зося_Квітнева    09.07.2008, 18:50
Оценка:  0
Зося_Квітнева
гарна фраза від Скрипки: "Я погоджуся з Путіним, він сказав, що України як держави просто немає, її не існує, є громадянське суспільство. Бо якби була Україна як держава, то Путін не міг би собі дозволити сказати, що України не існує як держави. Тобто він би відповідав за свої слова"
Опришок  (аноним)  09.07.2008, 17:45
Оценка:  0
Опришок
Я не маю ніяких заперечень стосовно того, щоби рівнятися на кращих. Але при цьому не варто скиглити на кшталт "Ой, які ми бідні! Ой, які ми нещасливі!" Саме це скигління під час такого порівнювання мені не подобається у наших політиків. Це рішуче обурює мене. Так не можна, бо це спричиняє пораженські настрої у населення.

Стосовно самого слова багатства.Все залежить від того, який зміст ми вкладаємо у це слово.
Я бачу це багатство. У себе в краю. І матеріальне, і духовне.

Звісно є товстий шар корупції. Із нею потрібно боротися.

Мені на думку спадає НІмеччина. У свій час вона також була корумпована. Але гітлерівці знищили усю корупцію в ній.

може нам потрібний український Гітлер?!

але з іншої сторони я надто ціную людське жи
Зося_Квітнева    09.07.2008, 17:45
Оценка:  0
Зося_Квітнева
О_о хто скиглить? я??? не хочу повторюватись. ти знаєш моє ставлення до "скигличів" і від мене практичні поради для них)
я теж вважаю, що нам потрібний хтось накшталт Гітлера. хоча, як розповідали мої старі, за Рад корупції було значно менше, ніж нині є. ..але, з іншого боку, суд був не "народний", а власністю Рад.

..стосовно людського життя...хіба держава переймається ним? пам"ятаєш мій допис про катастрофи? що робилпа тоді держава? сильно дбала щоб уникнути тих неприємностей? сильно дбає за родичами загиблих? повертає життя загиблим?
держава на те й потрібна, щоб забезпечувати нормальне функціонування життєдіяльності суспільства, щоб бути певним гарантом виконання суспільних та правлячих обов"язків....
Реклама
Реклама
Популярные заметки