Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

вилічилася вчора

11 июля´08 9:22 Просмотров: 497 Комментариев: 4
Хочу ще нєсколько днів пописати цією кльовою гламурною мовою, якшо ніхто не проти...хорошо? А то мене, как сказав один чєлавєк вчера, со шрамом на попі...сказав, шо мене "рвёт"... це ж нада таке...
Я вчора вечєром лічилася от печалі у смутка...паїхала до магазіна і купила собі мартіні...тіки я його так і не пила, даже не откривала..патаму шо я ще купила цілий кілограм морозива пломбіл з трьома мішками намальованими зі смаком вишні...пока їхала дадому назад на мерседесі Лаз який-то там, куплене морозиво начало тануть...я сидю у мерсі...кучерява трохи, патаму шо трохи кучері мої вранішні дощем розмило...влжаність, понімаєте, вони не довго трималися, хоча таки трималися...сидю я собі кучєрява...дивлюся па сторонам...дивлюся, хто ше їде в цьому ж общєствєнному мерседесі в чудові ліси Кончі-Заспи...якісь мущини і женщіни незнакомі мені...але то таке..хочу сказать, шо я давнєнько вже в такому саме мерсі не їздила, скучила за ароматами і враженнями від общєствєнних мерсів типу Лаз...так вот...а пекєт з магазіна фуршет з морозивом, булочками, пітанієм Кітікет для голодної одичавшої кішки і засіб для миття посуду Гала бальзам (якшо надіслати три штрих-коди, то вернуть назад гроші)...пакет цей стоїть біля ноги моєї...а рядом під вікном сидить яка-то женщіна...атка собі женщіна, ніби спакійна на перший погляд...а тоді як завищить...шо тіпа її шось холодне торкнуло з мого пакета...і псіхую так, ніби я її вкусила чи шо..
Я то дівчина ввопще-то спокойна і уравновєшена буваю по природі своїй...но єслі о такі істерички портять меня жизнь у і так смердючому общєствєнному мерсі, - мені уривається терпець.
Я кажу їй вєжліво: Тьотя, там морозиво у пакеті і воно саме вас не могло торкнуть, бо воно неживе і пакет стоїть біля моєї ноги...а от чого ваші ноги полізли до мого пакета, - я не знаю...Карочє, тьотя обозвала мене грубіянкою (це мені кстаті найвизначніший комплімент, мені взагалі льстять такі речі!), і сказала, шоб я дома своїй мамі грубила...Корочє ми обмінялися ще парочкою фраз...і я слава Богу доїхала до пункту призначення свого і вишла..Шо здивувало, навколо стояли тіки мущини і ніхто не втрутився, деякі тіко посміхалися їхидно...тіпа так, дивись, робимо ставки, хто кого...ну і канєшно, всі ставили на мене, патаму шо я ж молода, почті юна квітка, а тьотя та вже не первай моладасті...
Вийшла з мерса под дождь, но у мене єсть вєсчь одна, якій всі завидовають на роботі і кругом ваащє...кароче колись шеф любіимй подарував мені на 8 марта парасолю фірменну мерседес...і каже, шо у каждої порядочної дєвушкі, катоорая працює у нашій хвірмі повинна бути фірменна парасоля (а квітка женського полу я у нашому відділі одна), патаму парасоля є тіки у мене...а всі хлопці завідують. Кароче, крутий у мене зонт і я не намокла..
Пришла додому і почала лічитися, тіки не мартіні, а морозивом...воно підтало трошки, та я його у морозильну камеру поклала...ну і вечір удався, скажу я вам.

Так шо все добре в мене, друзья. Чєго і вам желаю!
Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
ArigaTO    11.07.2008, 17:37
Оценка:  0
ArigaTO
:02: :4: :1: сворую твой стиль,можно :09: :4: :1:
кусь_за_ухо    11.07.2008, 17:37
Оценка:  0
кусь_за_ухо
..эт не мой стиль...я сама стырила...бери наздоровье...
Знаешь, Паш, я заметила, что этот стиль помогает справиться с некоторыми вещами...защититься что ли...
agent_47  (аноним)  11.07.2008, 09:26
Оценка:  0
agent_47
:01: :62:
кусь_за_ухо    11.07.2008, 09:26
Оценка:  0
кусь_за_ухо
а шо такое?)
Реклама
Реклама