Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Сезон дощів.

11 июля´08 13:23 Просмотров: 456 Комментариев: 3
Екологи на різні голоси волають про глобальне потепління.
От у нас уже майже Африка.
Київську саванну акурат серед літа заливає сезон дощів.

Зіщулююся, щоб стати меншою, і уявляю собі, що біла маєчка і джинси-капрі насправді по-своєму гріють. Щиро жалію всіх, кому холодно дивитись на мої оголені руки і плечі. Київ ще не звик до саванни, і вдягається вперто не по погоді.
Жорстке, вологе і неслухняне волосся, як колючий дріт. Укладка ще вчора полетіла під три чорти.

В маршрутку один за одним заходять люди з букетами-парасолями. Кожен, хто заходить, має обов"язково втулити своїм букетом сусідові по ногах, по спині, по дупі. Букетові-парасолі, щоб рости, колоситись і радувати (а не дратувати), потрібно сонячне світло і, головне, простір.
Але водієві потрібно більше пасажирів, от і все. Більше сухеньких пасажирів, більше мокрих парасоль. Або мокрих пасажирів без парасоль - і невідомо, що гірше.
_ _ _ _ _ _

Щастя приходить і йде. А в когось його взагалі нема ніколи.
Коли Щастя є, воно просто сидить всередині. Часом спить, часом буркоче чи плаче, часом хворіє - як тамагочі. Але воно є, воно робить дівчат прекрасними, хлопців - сильними.
А коли Щастя нема...
Звичайно, його можна замінити сотнею манюніх щастячок. Свідомість переходить в режим раціонального використання всього, що втрапить під руку, - щастячками стають дрібнички. Голова йде обертом, настільки їх багато. І від того навіть спочатку здається, що сто щастячок більші за Щастя.
Але щастячка не можуть жити в тобі. Вони відлітають відразу, як дограє пісня чи відцвіте кактус, чи людина усміхнеться і скаже "Бувай!"
Про щастячка навіть нема кому розповісти, коли Щастя нема.

Че... Мені стільки всього треба тобі розповісти. І це тільки за вчорашній вечір.
Ти мені його не зіпсував, не переживай.
В "Галереї" було прикольно, хоч я і прийшла туди в свинячий голос і побула мало, - я навіть не чекала, що буде так прикольно. Лєрочка і Тіма гнали за пультом, як могли - то поставили навіщось "Бухгалтер, милый мой бухгалтер", то Aerosmith. Ми дуріли з якимсь кумедним кадром під Aerosmith - там була така повільна балада, всі забили на латину і танцювали простенький гопський мєдляк, одні ми гнули дужжже повввіллльну сальсу. Знаєш, а мене знову почали запрошувати незнайомці і лишатися зі мною на кілька танців. Може, то я нарешті відновлюю форму після сесії....
Звичайно, краще б там був ти, і ми гнали і дуріли з тобою. Справді, яені цього хотілось. А ще хотілось, щоб ти до того не наробив дурниць.
Що ти накоїв, Че? Хіба воно було тобі так вже треба??? А може, воно - тільки привід. А просто мені давно мало цього захотітися. Тобі самому зараз боляче, я знаю. І ти знаєш, як мені, хоча й не читатимеш цей пост, бо він буде у френдах.

А ще хотіла тобі сказати, коліщатко в літачка таки відлетіло. Вранці, коли я заправляла ліжко, воно просто відлетіло і впало. Я пам"ятаю, де я його поклала - може, коли-небудь... Кльовий розмальований літачок, і всі мене питають, звідки він у мене. І я всім кажу, що це ти зробив...

Замість Щастя в мені зараз біла дірка. Наче в тамагочі розрядилася батарея.
Цікаво, з яких це пір я асоціюю своє Щастя з тамагочі. Іграшкою, яка тільки вимагає, і цим приносить задоволення. Раніше воно багато років таким не було.
Без нього поганенько. Та поки що терпимо.
Якась я надто спокійна, йопть.
Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
Devushka_    11.07.2008, 22:32
Оценка:  0
Devushka_
Київську саванну акурат серед літа заливає сезон дощів.(с)

Гринни, ты потрясающая!
дышать    11.07.2008, 16:30
Оценка:  0
дышать
я тебе лю
Пустельник_    11.07.2008, 16:30
Оценка:  0
Пустельник_
=))
Реклама
Реклама