Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Продюсер залишився без TABU

11 июля´08 23:51 Просмотров: 284 Комментариев: 0
Ця історія відбулася у вересні 2007 року. Учасники групи TABU прийшли до свого продюсера Олександра Шайде із простим запитанням про подальші плани групи. Вже більше двох тижнів продюсер абсолютно не займався проектом. На запитання в чому справа, продюсер відповів, що закінчились гроші, і робити більше нічого! Проблематичну історію TABU досі не висвітлював ніхто, і лише тепер громадськість може дізнатися про те, що насправді відбулося з групою.

"Ми самі принеси Саші гроші на нашу розкрутку і уклали з ним дуже жорсткий контракт аж на 5 років. Але, на жаль, з перших місяців роботи стало зрозуміло, що він особливо не збирається вислуховувати наші поради і побажання в роботі. Гроші витрачалися абияк і у результаті були витрачені „на вітер”. Коли ми запропонували Олександру розірвати контракт у зв’язку з тим, що він вже не зможе нічого нового зробити для нас - він „озвірів”. Нам погрожували та шантажували. Олександр вимагав щоб ми відпрацювали йому усі гроші які він на нас витратив, не дивлячись на те, що гроші на проект знайшли ми. Скандал тривав півроку. Лише нещодавно нам вдалося домовитися і розірвати контракт. Час минув... Нас забули і сили, нерви та гроші вже не повернути. На щастя є хороші люди, котрі допомагають нам і вже восени ми знову почнемо працювати".

Нехай ця історія стане уроком для всіх молодих артистів, щоб вони сто разів подумали перш ніж підписувати товстий контракт з продюсером. Адже насправді таких історій дуже багато, і більшість з них закінчуються ще гірше. "Ми стали розумнішими і тепер працювати будемо тільки з професіоналами своєї справи. А все, що зробив наш колишній продюсер нехай залишиться на його сумлінні"!
Теги: tabu, табу
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама