Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Лист коханій.....

13 июля´08 18:56 Просмотров: 17187 Комментариев: 2
Дуже хочеться написати тобі щось тепле і ні жне. Щоб цей лист зігрів тебе і твою душу. Хочеться , щоб ві д моїх слів тобі стало приємно, гарно і радісно.
Хтось вважає, що повсякденна суєта і є життя, справжня реальність, а все інше - нікчемні ілюзії, польоти в хмарах, одним словом - маячня. Але ж ти так не думаєш, правда? Адже життя, це переш за все, моменти, миті, коли ти переживаєш радість, захоплення, хвилювання, щастя. Заради таких митей варто жити. Так, це можна вважати чимось неземним. Але, що тоді всі переживання, почуття? Це зовсім не обман, привид чи міраж, який розтане безслідно. Адже це реальність - мої слова, фрази, адресовані тобі. І реальність - ті відчуття, які вони викличуть в твоїй душі. Звичайно, просто набір слів, які говоряться так, без цілі, аби заняти час - звичайні балачки. Але я хочу просто так сказати кілька фраз. Мені хочеться своїми словами викликати у тебе гарні, теплі емоції. Заспокоїти тебе, якщо щось турбує. Вселити оптимізм. Адже насправді життя прекрасне. І це справді так. В дитинстві ж ми насолоджувались ним і ні про що не думати. Чому ж, подорослішавши, ми не стаємо більш щасливішими? Адже оточуючий світ майже не змінився. Мабуть вся справа в нас самих, в тому які ми, як відносимось до життя.
Деколи так хочеться жити одними емоціями, не розрахунком, не сумнівами, повністю довіряючи не розуму, а почуттям. І хто сказав, що потрібно жити розумом? Потрібно жити щасливо! А щастя без почуттів не буває. Розум так рідко дарує нам почуття щастя. В світі стільки причин, щоб почувати себе нещасливим, і так, здавалось би, мало, щоб бути щасливим. Ні. Щоб було і що буде - зараз зовсім неважливо. Живи сьогоденням, живи цією миттю і будь щасливою.

А я непомітно і тихо зникаю і відгуків чекаю...
i>
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
VIK08    21.11.2008, 12:39
Оценка:  0
VIK08
:1: :4: :1: :4: :1: :4: :1: :4: :1: :4: :4: :4: :62:
Солька*    13.07.2008, 19:05
Оценка:  0
Солька*
:4: :4: :4: :4: :4: :1:
Реклама
Реклама